Libido

Naturalne sposoby na zwiększenie libido

naturalne-sposoby-na-zwiekszenie-libido

Odmowa kontaktów seksualnych i brak chęci mogą oznaczaś spadek libido. Naturalne sposoby pozwolą na szybki wzrost popędu seksualnego.

Spadek libido wiąże się z zaburzeniami seksualnymi. Proste sposoby pozwolą na ponowne rozniecenie podniecenia seksualnego.

Naturalne sposoby na zwiększenie libido – romantyczne chwile

Wyjście na romantyczną kolację na pewno będzie miłą odmianą niż wieczór na kanapie przed telewizorem. Warto zaplanować takie wyjście wcześniej, wtedy będziecie mieli czas na przygotowanie się do wspólnego wieczoru. Kolacja przy świecach lub spacer nocnymi ulicami miasta wprowadzi was w romantyczny nastrój. Idealnym pomysłem będzie także wyjazd na weekend. Uroczy pensjonat w górach czy nad morzem sprawdzi się na pobyt tylko we dwoje.

Afrodyzjaki

Kiedy mowa o kolacji nie można zapomnieć o afrodyzjakach. To nic innego jak naturalne substancje, które zwiększają popęd płciowy. Do kolacji warto zamówić szampana. Produkty takie jak szparagi, ostrygi, truskawki i czekolada to jedne z najpopularniejszych afrodyzjaków. Warto pamiętać o nich wybierając się do restauracji bądź przygotowując kolację w domu. Po ich zjedzeniu będziemy mieć zdecydowanie większą ochotę na seks.

Metamorfoza

Zmiany zwykle wychodzą na dobre. Aby rozpalić iskrę w naszej sypialni warto zadbać o siebie. Ze spadkiem libido często związana jest nadwaga czy zaniedbanie naszego wyglądu. Zbędne kilogramy szybko zrzucimy na siłowni czy zajęciach zumby bądź fitnesu. Poprawimy nie tylko wygląd naszej sylwetki ale nabierzemy nowej siły i energii do działania. W łóżku ta energia również będzie nam potrzebna. Wizyta u kosmetyczki i fryzjera poprawi samopoczucie i podkreśli naszą urodę. Nasz ukochany na pewno to dostrzeże i doceni. Panowie także muszą pamiętać o tym, aby dbać o swój wizerunek. Regularne wizyty u fryzjera i odświeżenie garderoby powinny pomóc. Atrakcyjność spowoduje, że dawna namiętność powróci.

Wspólna pasja

Spadek libido może powodować brak wspólnie spędzanego czasu. Żyjemy zbyt szybko, zapominając o bliskości. Odkrycie pasji takiej jak jazda na rowerze czy ćwiczenia jogi może okazać się zankomitym czynnikiem wzmacniającym więź emocjonalną. Wspólne zainteresowania zbliżają ludzi. Im więcej czasu będziecie spedzali razem tym większe będzie pragnienie bliskości. Libido wzrośnie a spotkania w sypialni będą odbywały się o wiele częściej.

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

pati25

9 lat temu

To są proste sposoby na zwiększenie libido.Warto z nich korzystać,aby poczuć większą przyjemność z seksu.I cieszyć się nim:-X

drobina

9 lat temu

Jest jeszcze jeden sposób (stary jak świat?) na zwiększenie libido:-X …lubczyk :-X:P
Jak zwykle pięknie wyrósł na mojej działce:-X:-X

Zostaw komentarz