Kultura Styl życia

Narzeczona – Kiera Cass

Narzeczona - Kiera Cass

Narzeczona to idealna propozycja dla kobiet, które lubią atmosferę pałacu, dworzan, wielkich sal balowych, tajemnic i niekończących się intryg. Kiera Cass stworzyła kolejny fascynujący romans historyczny, który wciąga niczym dobry kryminał. Jaką historię przygotowała dla swoich czytelniczek?

Niezdecydowany król i piękna lady

Król Jameson należy do niezdecydowanych mężczyzn, którzy sami nie wiedzą, czego chcą od życia. Pewnego dnia postanawia zdobyć serce pięknej Hollis Brite. Ta początkowo jest bardzo entuzjastycznie nastawiona do propozycji zamążpójścia i objęcia tytułu królowej. Hollis zmienia jednak zdanie, gdy zamieszkuje w zamku i dostrzega wiele wad w życiu pałacu. Lady Brite dochodzi do wniosku, że jej marzenie o wstąpieniu na tron nijak się ma do rzeczywistości, jaką zastała na dworze.

Książka, która przenosi nas w barwny świat

Narzeczona to powieść lekka i przyjemna, a przy tym szalenie intrygująca. To idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które pragną odpocząć po dniu pełnym wrażeń, czują się zmęczone całym tygodniem pracy. Narzeczona przenosi nas do niezwykle barwnego i kolorowego świata, gdzie rozgrywa się trójkąt miłosny. Hollie bowiem zauważa, że istnieją mężczyźni bardziej interesujący od króla Jamesona.  Historia stworzona przez Kierę Cass wciąga bez reszty i sprawia, że odrywamy się od swoich codziennych zmartwień.

Wartka akcja, która trzyma w napięciu

Na korzyść powieści Narzeczonej przemawia dynamiczna akcja, pełna niespodziewanych zwrotów. Wszystko to sprawia, że niespodziewanie dochodzimy do ostatniej strony  i musimy pożegnać się z głównymi bohaterami. Ich życie emocjonalne jest bogate, a przez to fascynujące.  Kiera Cass postanowiła jednak stworzyć całą serię, więc wszyscy odczuwający niedosyt mogą zacząć wypatrywać drugiego tomu. Ten jest w całości poświęcony trójkątowi miłosnemu Hollis-Jameson-Silas.  Którego z mężczyzn wybierze piękna lady?  Czy w ogóle jest możliwy związek między tak silnie indywidualnymi jednostkami jak główni bohaterowie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w powieści Narzeczona.  Po lekturze tej książki czuję się zachęcona do sięgnięcie po inne tytuły Kiery Cass.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz