Seks

Co tak naprawdę jest ważne dla kobiet podczas seksu?

udany seks oczami kobiet

Samoocenę mężczyzn determinuje ich życie erotyczne. Wystarczy, że coś nie wyjdzie im w sypialni, a poczucie własnej wartości leci ostro w dół. Kobiety tak nie mają. Dla nich seks to przede wszystkim bliskość i dobra zabawa. Warto o tym pamiętać i nie zrażać się do erotycznych igraszek ze swoją partnerką. Co tak naprawdę jest ważne dla kobiet podczas seksu?

Pociąg fizyczny

Aby kobieta w ogóle miała ochotę na seks z mężczyzną, musi czuć do niego pociąg fizyczny. Nie wystarczy, że facet jest obiektywnie przystojny. On musi mieć w sobie to coś. Panie przy wyborze partnerów seksualnych są naprawdę wybredne. W ich przypadku pociąg fizyczny pojawia się dużo rzadziej niż u mężczyzn. Panie często myślą sobie, ten facet jest niezły, ale nie poszłabym z nim do łóżka. Zatem mężczyzna, który wzbudza w kobiecie pociąg fizyczny, może czuć się szczególnie wyróżniony.  To jest pierwszy krok do jej erotycznego spełnienia.

Atmosfera

Tak, kobiety patrzą na atmosferę. Jeśli mężczyzna się stara, jest dla nich miły, troskliwy, zabawny i pociąga nas fizycznie, to zaczynamy czuć, że napięcie seksualne dosłownie wisi w powietrzu. Niektórzy mężczyźni naprawdę potrafią stworzyć fajną atmosferę, wstawiają w oknach zasłony, choć na co dzień ich nie używają, zadbają o wino, czystą, pachnącą pościel.

Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa

To jest bardzo istotny czynnik. Kobieta musi ufać mężczyźnie, tylko wtedy będzie otwarta podczas seksu i gotowa czerpać z niego przyjemność. Jeśli mężczyzna budzi zaufanie, wiadomo, że nigdy nie przekracza granic swojej partnerki, do niczego jej nie zmusza, to erotyczne igraszki stanowią czystą frajdę. Nie trzeba kontrolować sytuacji, można natomiast dobrze się bawić.

Bliskość emocjonalna

Cóż, najlepszy seks ma miejsce wtedy, gdy uprawiamy go z mężczyzną, który jest nam bliski emocjonalnie. Poza tym dla pań bardzo liczą się męskie gesty. To, że partner je cały czas całuje, dużo przytula przed, w trakcie i po erotycznych igraszkach. Kobiety nie są nastawione na mega orgazm, natomiast każda chce czuć bliskość swojego mężczyzny. A tę najlepiej wyraża przytulanie i pocałunki.

Gra wstępna

Kobiety największą frajdę czerpią z gry wstępnej. Pieszczot piersi, łechtaczki, ud, francuskich pocałunków. Te części ciała są bogato unerwione, poprzez dotyk, lizanie i pocałunki można kobiecie sprawić mnóstwo rozkoszy. Jest ona nierzadko  silniejsza od bodźców czerpanych z penetracji. W związku z tym w trakcie warto dorzucić dodatkowe atrakcje, vide pocałunki – są możliwe w pozycji misjonarskiej i na jeźdźca, stymulacja łechtaczki – w pozycji na pieska i wielu innych.

Dotyk

Tak, kobiety lubią być dotykane po całym ciele, sprawia im to sporo radości. W związku z tym mężczyzna nie powinien pomijać tego jakże istotnego kroku. Im więcej dotyka kobiety podczas seksu, tym bardziej jest ona zadowolona z erotycznych igraszek, nawet jeśli nie zakończą się one orgazmem pochwowym. Kobiety doświadczają przyjemności płynącej z seksu na różne sposoby, o czym nie należy zapominać.

Dodaj komentarz