Gdy pojawia się problem... Seks

Jak należy dotykać kobietę?

jak dotykać kobietę

Wielkimi krokami zbliża się weekend, wszystko wskazuje na to, że będzie równie upalny jak ostatnie dni. Wysoka temperatura i słońce pobudzają nasz apetyt na seks.  Sprawiają, że zaraz po powrocie do domu mamy ochotę na erotyczne igraszki. Jeśli nie mieszkamy z naszym partnerem, nie możemy doczekać się wieczornego spotkania. Są czasem takie dni, że my kobiety także nie wychodziłybyśmy wieczorem z domu, ponieważ najchętniej spędziłybyśmy wieczór w jego sypialni, oddając się zmysłowym pieszczotom.  Jak należy dotykać kobietę, aby sprawić jej nieziemską przyjemność?

Pikantny SMS

Nie ma jednego uniwersalnego sposobu, który sprawdziłby się u wszystkich kobiet na świecie. Każda z nas lubi być dotykana w inny sposób. Część pań preferuje delikatne pieszczoty, inne z kolei spodziewają się, że tego wieczora ogień zapłonie w ich sypialni i nie zgaśnie do świtu.  Ponadto kobiece potrzeby zmieniają się wraz z wiekiem, stażem związku i fazą cyklu menstruacyjnego. To właśnie żeńskie hormony płciowe kierują naszym libido i sprawiają, że w niektóre dni nie potrafimy skupić się na pracy, ponieważ myślimy tylko o seksie z naszym przystojnym partnerem.  Od rana wysyłamy do niego SMS-y z instrukcją tego, czego od niego oczekujemy. Już krótka wiadomość tekstowa: „pragnę cię” potrafi rozbudzić męską wyobraźnię do granic możliwości.  Wysyłając ją, możesz być pewna, że on postara się zrobić wszystko, aby doprowadzić cię do bram rozkoszy.

Delikatny dotyk może rozpalić istny pożar

Na początku związku z mężczyzną musimy się z nim zgrać w kwestiach związanych z życiem erotycznym. Każda z nas ma inne potrzeby i dobrze jest zakomunikować partnerowi, czego od niego oczekujemy. Gdy dopiero poznajemy swoje ciała i ich reakcje na pieszczoty, jesteśmy bardzo wyczulone na dotyk. Wystarczy, że on delikatnie muśnie naszą szyję ustami lub powoli przejedzie ręką po naszych gołych plecach, a już przeszywa nas całkiem przyjemny dreszcz.  Czasem paradoksalnie to właśnie delikatny dotyk jest w stanie rozgrzać kobietę do czerwoności. Delikatny ucisk w miejscach bogato unerwionych – na szyi, wewnętrznej stronie nadgarstków, ustach, plecach, piersiach i wewnętrznej stronie stóp, jest silnie odczuwany.

Jak należy dotykać kobietę? Zrób jej masaż kostkami lodu

Duże wrażenie na kobietach robi też sytuacja, kiedy on przesuwa kostkę lodu po ich plecach od szyi w kierunku pośladków. Gdy robi to powoli, mamy ochotę na więcej i mocniej, to właśnie oczekiwanie sprawia, że nasz apetyt na seks wzrasta. Na dodatek kostka lodu przyjemnie pobudza i chłodzi w takie upalne dni jak dziś.

Kreślenie kółek językiem

Wiele kobiet lubi też, gdy mężczyzna kreśli językiem kółka na ich ciele. Jest to niezwykle podniecające. Gdy on dotyka koniuszkiem języka brodawek sutkowych lub pleców – zwłaszcza okolic szyi i kości ogonowej, czujemy się przyjemnie rozpalone. Najchętniej rzuciłybyśmy się na niego i natychmiast zdarły z niego ubranie.

Namiętna gra wstępna

Wiele pań lubi długą grę wstępną, pełną namiętności i subtelnego dotyku. Pocałunki są niezwykle seksowne, cieszymy się, gdy mężczyzna obsypuje nimi całe nasze ciało. Początkowo mogą one być delikatne, a z czasem nabierać na intensywności. Niektórzy panowie są prawdziwymi mistrzami w obsypywaniu kobiecych ciał pocałunkami. Jeśli zawczasu zadbają o sprawienie kobiecie przyjemności i rozbudzą ich zmysły, mogą liczyć na naprawdę długą i upojną noc. Będziemy chciały powracać po więcej przyjemności;)

Mów wprost, czego pragniesz, a on z przyjemnością spełni twoje życzenia

Bardzo seksowne jest też mówienie wprost o tym, czego pragniesz. Możesz powiedzieć swojemu partnerowi, że dzisiaj masz ochotę na pikantniejsze i ostrzejsze zabawy w łóżku. On na pewno stanie na wyżynach swoich seksualnych możliwości, aby dać ci to, czego pragniesz.

Masz dziś ogromny apetyt na seks? Po powrocie z pracy weź długą, aromatyczną kąpiel przy dźwiękach swoich ulubionych piosenek – możesz puścić sobie rytmy latino, załóż swoją najseksowniejszą bieliznę, skrop ciało swoimi ulubionymi perfumami, pomaluj się tak, jak lubisz i spełnij swoje najdziksze fantazje. Twój partner z pewnością ucieszy się, że masz na niego tak dużą ochotę;)  Mężczyźni lubią czuć, że rozpalają kobiety.

Dodaj komentarz