Kultura Styl życia

Najpiękniejsza – Kristen Proby

najpiękniejsza

Szukasz dobrego romansu ze śmiałymi, ale wysmakowanymi scenami erotycznymi? Powieść Najpiękniejsza autorstwa Kristen Proby jest właśnie dla ciebie. Jaką historię ukazano we wspomnianej książce?

Najpiękniejsza – powieść erotyczna z romansem w tle

Najpiękniejsza to historia rodzącej się miłości ukazana z dwóch perspektyw – Trevora i Riley. Ona wraz z grupą przyjaciółek prowadzi restaurację Pokusa, która powstała z myślą o randkach i parach, które pragną spędzić czas w zmysłowej atmosferze umożliwiającej rozmowę podczas randek. Lokal szybko okazał się sukcesem, ponieważ wypełnił niszę na rynku. Trevor zaś jest autorem popularnego programu o lokalach gastronomicznych emitowanego na kablówce. Mężczyzna nieustannie przemieszcza się po całym kraju w poszukiwaniu wyjątkowych miejsc, które mógłby pokazać w ramach swojego projektu. W ten oto sposób odkrywa Pokusę, która należy do Riley – specjalistki od marketingu i wizerunku.

Początek znajomości tych dwojga nie jest łatwy. Riley narzeka na mężczyzn, ponieważ ostatnio trafia na samych drani. Jej przyjaciółki jej wtórują, a rozmowie przysłuchuje się tajemniczy klient. Tym ostatnim okazuje się Trevor. Riley jest wściekła, że wywarła tak złe pierwsze wrażenie na prowadzącym program, na którym jej zależało. W końcu obecność w takim projekcie stanowi doskonałą formę reklamy. Tymczasem Trevor okazuje się nader wyrozumiały w stosunku do kobiety. Stwierdza, że do tej pory umawiała się na randki z niewłaściwymi mężczyznami, ale on jej pokaże, co to znaczy prawdziwa randka.

Namiętny romans i narodziny miłości

W trakcie kręcenia programu kulinarnego tych dwoje przeżywa namiętny romans. Riley uwielbia pieszczoty Trevora, to pierwszy mężczyzna, z którym udaje jej się przeżyć zjawiskowy orgazm. Choć mogłoby się wydawać, że tych dwoje łączy tylko udany seks, w rzeczywistości ich znajomość ma także charakter uczuciowy. Riley i Trevor zakochują się w sobie z wzajemnością. Przy tym mężczyźnie główna bohaterka czuje się najpiękniejszą kobietą na świecie. Trevor dba o to, aby prawić jej komplementy i pieścić jej ciało. Dzięki niemu Riley pozbywa się nawet kompleksu małych piersi. Dla zakochanego mężczyzny jej ciało jest wprost idealne. Trevor uwielbia pieścić jej szyję, piersi, pośladki, brzuch i zgrabne nogi. To najlepszy wyraz uznania, który pozwala jednocześnie zapomnieć o wszelkich kompleksach, czuć się komfortowo w łóżku z drugą osobą.

Czy związek Trevora i Riley przetrwa próbę czasu?

Niestety, czas biegnie nieubłaganie, a na drodze Riley i Trevora pojawiają się pewne przeszkody. Jedną z nich jest odległość, mężczyzna musi w końcu opuścić Portland i udać się do Los Angeles, gdzie pracuje na co dzień. Ta sytuacja wzmaga tęsknotę Riley. Na dodatek na horyzoncie pojawiają się zakochana w Trevorze Angie oraz jego była żona. Czy tym dwóm podstępnych kobietom dzięki wymyślnym intrygom uda się zniszczyć miłość tych dwojga?

Najpiękniejsza to świetnie skonstruowana powieść erotyczna z elementami romansu. Jest w niej wszystko to, czego potrzebują kobiety, aby poczuć przyjemny dreszczyk podczas lektury. Trevor dotyka Riley dokładnie tak, jak większość pań chciałaby być dotykana. Gdy zdecydowanym gestem przygarnia ją do siebie w łóżku i nie wypuszcza z objęć – każda czytelniczka powie z westchnieniem: ja też bym tak chciała. Nic dziwnego, że powieść Kristen Proby doczekała się pozytywnych recenzji od mistrzyni gatunku, Sylvii Day.

Komentarze (2)

Irena

3 lata temu

Zrobiło się bardzo romantycznie i erotycznie na tej stronie.
Za filmami erotycznymi nie przepadam, ale książkę zawsze chętnie przeczytam 🙂

Zostaw komentarz