Moda

Najmodniejsze spodnie i spodenki na lato 2020

spodenki na lato 2020

Do niedawna na ulicach królowały rurki  oraz opięte, jeansowe szorty. W tym sezonie projektanci stawiają na większą różnorodność. Dotyczy ona zarówno krojów, jak i wykorzystanych materiałów. Przedstawiamy najmodniejsze spodnie i spodenki na lato 2020.

Bermudy powracają do łask

Bermudy były bardzo modne w latach 80. oraz 90. minionego stulecia.  Znowu powracają do łask. Uszyte z bawełny lub mieszaniny bawełny i poliestru prezentują się bardzo elegancko. Nic dziwnego, że można je nosić także do biura. W końcu są nieco dłuższe od szortów i nie opinają tak sylwetki jak większość z nich.

Kolarki stają się krzykiem mody

Kolarki to krótkie spodenki wykonane z elastycznego, syntetycznego materiału. Słabo przepuszczają powietrze. Jednak świetnie podkreślają zgrabną sylwetkę. Trzeba jednak mieć na uwadze, że mogą też bezlitośnie obnażyć cellulit. Kolarki stały się ostatnio krzykiem mody. Można je nosić z białą koszulą lub ażurowym sweterkiem.

Moda na spódnicospodnie

W latach 90. wiele kobiet nosiło spódnicospodnie. Dziś ten trend powraca. Modne są zarówno długie, jak i krótkie spódnicospodnie. Te w wersji przed kolano można nabyć nie tylko w wielu modnych kolorach, ale też w ciekawych wzorach, vide kwiaty.

Kuloty i palazzo wciąż w trendach

W zeszłym roku w sieciówkach pojawiły się kuloty oraz palazzo. Są to luźne spodnie z szerokimi nogawkami, które zazwyczaj posiadają wysoki stan, lecz mimo to masakrują kobiecą sylwetkę. Nie podkreślają ani nóg, ani pośladków. Z drugiej strony są bardzo wygodne i gdy trzymamy nogi przy sobie, przypominają długą spódnicę.

Moda zatacza koło, czyli dzwony w trendach na lato

Pamiętasz, jak w latach 90. nosiło się dzwony? Im mocniej rozszerzały się ku dołowi, tym bardziej były hot.  Dzwony ponownie powracają do łask. Można je kupić w formie jeansów z wysokim stanem, jak i materiałowych spodni.

Moda na kolorowe jeansy

Tego lata w sieciówkach jest zdecydowanie mniej granatowych jeansów. Sklepy stawiają na kolorowe spodnie – różowe, żółte, błękitne czy białe. Jest to zdecydowanie lżejsza odsłona na nadchodzące lato.

W tym sezonie królują spodnie z wysokim stanem

Zapomnij o biodrówkach. W tym sezonie w sieciówkach znajdziesz głównie spodnie z wysokim stanem, które przepięknie podkreślają talię, a przy normalnym kroju także eksponują zgrabne pośladki. Tego typu spodnie nie stwarzają ryzyka, że zsuną się i odsłonią majtki.

Dodaj komentarz