Uroda

Najlepsze maszynki do golenia — ranking 10 polecanych modeli

Najlepsze maszynki do golenia

maria orlova z pexels

Szukasz dobrej maszynki do golenia? Dziś w sklepach i drogeria można znaleźć spory wybór maszynek, które z pozoru różnią się jedynie ceną, jaką trzeba za nie zapłacić lub ewentualnie liczbą sztuk w opakowaniu. Jednak, gdy bliżej się im przyjrzysz, okaże się, że różnic jest znacznie więcej. Sprawdź już teraz jakie są najlepsze maszynki do golenia. Oto nasz ranking, gdzie znajdziesz 10 polecanych modeli dla mężczyzn, ale też kobiety z powodzeniem mogą zdecydować się na ich zakup.

Ranking 10 najlepszych maszynek do golenia dla mężczyzn

Miejsce 1 – OneBlade Philips

Na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych maszynek do golenia znalazła się prosta w obsłudze i stosunkowo tania golarka do wielorazowego użytku. Zapewnia oszczędność finansową, a przy tym naprawdę precyzyjne i bezpieczne golenie zarostu. Możliwe jest tutaj golenie na sucho i na mokro.

Miejsce 2 – Gillette Blue3 Comfort 

To klasyka, jeśli chodzi o najpopularniejsze maszynki do golenia. Seria Blue3 należy do najpopularniejszych maszynek. Gwarantuje komfortowe golenie dzięki trzem chromowanym ostrzom. Bezpieczeństwo i precyzję zapewnia też gumowa rączka.

Miejsce 3 – Gillette Blue3 Sensitive

Kolejną propozycją są maszynki z serii Sensitive. Jedną maszynkę możesz użyć nawet do 10 goleń! W zestawie znajduje się aż 12 sztuk, co sprawia, że Gillette Blue3 Sensitive jest bardzo opłacalnym i wartym uwagi wyborem. 

Miejsce 4 – BIC Flex 4

W jednym zestawie tych maszynek znajdują się 3 maszynki. Niewątpliwą zaletą tego produktu jest to, że ostrza zostały wykonane w nanotechnologii. Dzięki temu są w stanie jeszcze precyzyjniej golić każdą powierzchnię.

Miejsce 5 – Gillette Blue II Plus

Kolejną propozycją są jednorazowe maszynki do golenia dla mężczyzn z serii Blue. Tym razem do dyspozycji masz 2 ostrza chromowane. W zestawie znajduje się aż 14 produktów, co jest świetną okazją także pod względem cenowym.

Miejsce 6 – Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive

Zwróć uwagę także na maszynki do golenia Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive. To jednorazowe modele z trzema elastycznymi ostrzami oraz ruchomą główką.

Miejsce 7 – Gillette Blue3 Football

Ten limitowany zestaw ośmiu maszynek do golenia z serii Football jest idealny dla kibiców piłkarskich. W zestawie znajduje się 8 produktów, a każdy z nich możesz wykorzystać nawet do 10 komfortowych goleń.

Miejsce 8 – BiC Hybrid Flex 5

Kolejną propozycją jest też wielorazowa maszynka z pięcioma wymiennymi ostrzami. Takie rozwiązanie sprawia, że golenie jest zawsze dokładne, a przy okazji maszynka redukuje zaczerwienienia i minimalizuje zaczerwienienia. Ruchoma główka sprawia, że możesz z łatwością dopasować maszynkę do kształtu swojej twarzy.

Miejsce 9 – Wilkinson Sword Extra3 Sensitive

Gdy szukasz jednorazowych maszynek do golenia, to warto zdecydować się także na takie rozwiązanie. W opakowaniu znajduje się aż 8 maszynek. Zostały one wyposażone w nawilżający pasek oraz wyprofilowaną główkę. Golenie nimi jest łatwe i precyzyjne. Do tego przystępna cena jest na pewno bardzo dużą zaletą.

Miejsce 10 – Hebe For Men

Masz brodę? W takim razie możesz zdecydować się na klasyczny produkt do strzyżenia brody, ale też do włosów. Ta maszynka została wykonana z bardzo ostrej japońskiej stali. Świetnie sprawdzi się do precyzyjnego golenia i ścinania włosów. Z powodzeniem można zabrać tę maszynkę na wakacje, bo ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci funkcji składania.

Dodaj komentarz