Miłość i związki

Najlepsza partia, czyli jakich kobiet szukają faceci

blondynka

Musi być ładna, zgrabna, mądra, opiekuńcza i seksowna. Kto taki? Oczywiście kobieta. Najlepiej ideał, najlepsza partia w całej okolicy. Doskonale wiemy, że ideałów nie ma, ale tak jak my, faceci mają swoje wyobrażenie wymarzonej partnerki. Jakich kobiet tak naprawdę szukają faceci?

W poszukiwaniu wspaniałych kobiet

Każda z nas jest wyjątkowa. To niepodważalny fakt. Różnimy się kolorem włosów, oczu, charakterami czy poczuciem humoru. Jesteśmy różne i właśnie to czyni nas wyjątkowymi osobami. Kobieta szuka partnera. Ma w głowie pewien obraz, oczekiwania i marzenia co do związku. Faceci również. Jedni wolą brunetki, inni blondynki. Przeglądając badania i statystyki, możemy stworzyć obraz kobiety idealnej według mężczyzn. I wcale nie musi to być wysoka modelka z dużym biustem i kaskadą włosów. Jak myślicie, jaka partia byłaby pożądana przez facetów. Kogo szukają? Co ich pociąga i sprawia, że serce może zacząć bić w szybszym rytmie? Przekonajmy się wspólnie, jakich kobiet szukają mężczyźni!

Jasnowłosa piękność

Być może potwierdzimy stereotyp, mówiący o tym, że faceci wolą blondynki. I już przed oczami staje nam Marilyn Monroe czy Joanna Krupa. Rzeczywiście, statystycznie panowie częściej umawiają się z posiadaczkami jasnych włosów, które od wieków kojarzone były z kobiecością. Aktualnie panie noszą na głowach wszelkie kolory, a wśród mężczyzn znajdziemy takich, którzy wybiorą brunetki czy rude. Nie tylko kolor ma znaczenie, jeśli chodzi o włosy. Liczy się także ich długość, bowiem panowie preferują długie włosy. Kojarzą się z atrakcyjnością, choć to także nieco stereotypowe podejście. W końcu nikt nie każe zapuszczać włosów posiadaczkom krótkich cięć.

Normalna figura

Wyjaśnijmy pojęcie normalności. Nie mamy na myśli skrajoności, którą będzie nadmierna chudość czy otyłość. Mężczyznom najbardziej podobają się kobiety, które nie są za chude i za grube. Mają normalną budowę ciała i wyglądają przede wszystkim zdrowo. Anoreksji panowie zdecydowanie mówią nie, a modelki mogą co najwyżej pooglądać na wybiegach. Ich ukochana nie musi mieć biustu w rozmiarze F czy nóg do ziemi. Drogie panie, nie popadajmy więc w kompleksy, bo nie ma sensu.

Wolny zawód

Pewnie myślałyście, że w preferencjach zawodowych pojawi się absolwentka pedagogiki, pracująca w szkole lub ktoś tego pokroju. Faceci szukają na partnerki kobiet, które wykonują wolny zawód. Same potrafią zadbać o swój interes i pewnie czują się na rynku pracy. Zawód freelancera jest obecnie bardzo popularny i jak się okazuje także atrakcyjny. Masz własną firmę? Świetnie! Z pewnością zaimponujesz tym facetowi!

Luz i swoboda

blondynkaPrzy obecnej modzie na sport i fit życie, odnosimy wrażenie, że każda kobieta powinna każdego dnia biec na siłownię i sięgać po dietę pudełkową. Panowie wcale nie marzą o sportswomen, więc możemy wyluzować. Super, jeśli kobieta dba o siebie i ma swoje pasje, ale nie popadajmy w obłęd. Faceci wybierają także kobiety, które mają dystans do siebie i świata. Potrafią zachowywać się swobodnie, mają przyjazne usposobienie do innych ludzi oraz są delikatne.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

pati25

5 lat temu

Każdy facet ma swój wymarzony ideał kobiety.Ale szukając go spotyka na swej drodze inne kobiety nie pasujące do jego ideału.I często mężczyźni zakochują się właśnie w tych kobietach

linea

5 lat temu

Ciągle wszędzie piszą, że faceci wolą blondynki, a wśród moich znajomych mężczyźni zdecydowanie mówią że wolą brunetki, ale i tak gdy się zakochują to raczej kolor włosów nie ma znaczenia.
Fajnie jest jeśli kobieta ma swoje pasje, którym poświęca czas. To bardzo pozytywnie wpływa na związek, bo facet też lubi mieć czas tylko dla siebie, a kobieta która nie ma zainteresowań i całymi dniami siedzi w domu, ma często pretensje do mężczyzny że ten chce wyjść z domu, ale nie do pracy 🙂
Uważam, ze kobieta wcale nie musi mieć wolnego zawodu, jeśli jest jakakolwiek praca to już jest plus. Własna firma nie zawsze jest pewna, a często ludzie w obecnych czasach zakładają firmy po uzyskaniu dofinansowania i utrzymują ja tylko przez ten czas, który muszą, czyli przez rok.

Tess

5 lat temu

Opisano ideał. Życie przynosi co innego i każda kobieta ma szansę. To kiedyś były dobre partie i mezalianse, dziś nikt nikogo nie dziwi.

Zostaw komentarz