Seks

Najgorszy seks w życiu mężczyzny – czego nie powinnaś robić

kiepski seks

Chcesz być oryginalna i zapewnić mu noc pełną niezapomnianych wrażeń? Dobrze, że jesteś spontaniczna, ale czasem twoja otwartość może przynieść więcej szkody niż pożytku. Najgorszy seks w życiu mężczyzny ma miejsce wówczas, gdy robisz jedną z poniższych rzeczy.

Nie gryź jego przyrodzenia

Męski penis, jądra i moszna cenią sobie delikatne  pieszczoty. Te przy użyciu zębów są zwyczajnie bolesne dla faceta, nic dziwnego, że panowie panicznie boją się podgryzania. To ostatnie staje się problemem zwłaszcza podczas fellatio, gdy nieumiejętnie pieścisz ustami penisa partnera.  Zachowaj zatem wzmożoną ostrożność.

Od razu powiedz, że seksu nie będzie

Wiele kobiet popełnia zasadniczy błąd, stawiając na gorącą grę wstępną, po której stwierdzają, że seksu jednak nie będzie. Najlepiej powiedz mu od razu, zanim się rozpali, że tej nocy nie masz ochoty na seks lub nie możesz go uprawiać ze względu na okres. Możliwe, że on mimo wszystko będzie chciała cię pieścić, całować  i dotykać. Tylko nie stawiaj go w nieciekawym położeniu.

Nie bądź cicho

Mężczyźni nie znoszą, gdy w sypialni jest cicho. Takie zachowanie kobiet postrzegają jako wyraz niezadowolenia z seksu lub bardzo mechanicznego podejścia do erotycznych igraszek. Oni chcą poczuć, że uprawiają seks z kobietą, a nie robotem wypranym z emocji.

Boisz się dotykać jego jąder

Kobiety mają dość oryginalne podejście do męskich jąder. Boją się ich dotykać, bo często nie wiedzą, jak się z nimi obchodzić. Jak pieścić jądra, aby nie wyrządzić krzywdy mężczyźnie, tylko sprawić mu przyjemność?

Wypowiadanie imienia eks

Żadna kobieta nie chciałaby zostać nazwaną imieniem byłej swojego kochanka. Mężczyźni też nie chcą usłyszeć w momencie szczytowania, jak zwracasz się do nich imieniem swojego eks.  To dla nich tak samo bolesne doświadczenie jak dla ciebie.

Przyłapie cię na udawaniu orgazmu

To dla mężczyzny jak policzek, gdy udajesz orgazm, bo on nie umie cię do niego doprowadzić. Nie będziemy oryginalne, powtórzymy to, co już nie raz słyszałaś, trzeba facetowi pokazać, co lubisz. To go z pewnością nie urazi, bo chodzi tu o twoje upodobania, a zmobilizuje do działania, bo otrzyma konkretną instrukcję obsługi, jeśli można to tak nazwać.

Gdy gapisz się w sufit

To świadczy, że seks z nim cię nudzi i tylko zastanawiasz się, kiedy on wreszcie skończy. W ogóle nie zapominaj o tym, że dla faceta sprawność seksualna i umiejętność zadowolenia partnerki to podstawa samooceny. Pokaż mu, że świetnie się bawisz, zaangażuj się mocniej w erotyczne igraszki z korzyścią dla was obojga.

Gdy gasisz światło

Mężczyźni to wzrokowcy, którzy uwielbiają podziwiać kobiece ciało, seksowną bieliznę itp. Dlatego nie chowaj takich widoków przed jego okiem. Światło pozwala sobie patrzeć w oczy podczas zbliżenia. To buduje poczucie bliskości, podnieca, jak również pozwala odczytać, jakie pieszczoty sprawiają przyjemność drugiej stronie, kiedy jest ona bliska orgazmu.

Dodaj komentarz