Seks

Najgorsze porady dotyczące seksu

Najgorsze porady dotyczące seksu

Seks to bardzo istotna sfera życia, która z czasem kuleje u wielu par. Nic dziwnego, że chcąc zapobiec rutynie, czytamy różnego rodzaju poradniki, które mają tchnąć ogień w nasze życie erotyczne. Nie wszystkie książki niosą jednak ze sobą wartościowe porady. Niektóre z nich są mało praktyczne, a inne po prostu głupie. Przedstawiamy najgorsze porady dotyczące seksu.

Umawianie się na seks na konkretny dzień i godzinę

Teoretycznie ma to rozwiązać problem w parach, które pracują zawodowo i wychowują małe dziecko. Często skarżą się one na brak czasu na zbliżenie. Jednak seks to nie spotkanie biznesowe. Nie należy zapisywać go w terminarzu na konkretny dzień i godzinę, ponieważ po drodze gubimy spontaniczność i zmysłowość. Coś takiego zwyczajnie nie wypali. Dlatego lepiej pójść za głosem instynktu i uprawiać seks wtedy, gdy poczujecie na to ochotę. Stwarzajcie sytuacje sprzyjające zbliżeniu, podrzućcie czasem dzieci na weekend do dziadków. Nie oznacza to jednak, że od razu musicie uprawiać seks. Na początek możecie się po prostu wyspać. Kto wie, może ochota na seks dzięki podładowaniu akumulatorów najdzie Was w najmniej spodziewanym momencie?

Seks tantryczny

Ostatnio można o nim przeczytać w każdej gazecie i poradniku seksuologicznym. Jednak nie każdy lubi taką formę aktywności seksualnej. Ile bowiem można razem oddychać, masować się i niespiesznie dotykać. Nie każdy odczuwa radość z takiej formy erotycznych igraszek. Nie oznacza to od razu szybkiego numerka. Między nim a seksem tantrycznym istnieje wiele rozwiązań pośrednich, które odpowiadają większości społeczeństwa.

Jedzenie na ciele mające powodować podniecenie

Bardzo często radzi się kobietom, aby rozbudzały męskie pożądanie, smarując jego lub siebie jedzeniem. Potem ta bita śmietana czy sos czekoladowy mają być zjadane z ciała partnera. Niemniej nie każdemu taka zabawa odpowiada. Jest ona bowiem szalenie mało praktyczna. Po pierwsze, pobrudzicie przy tym pościel. Po drugie, bita śmietana szybko staje się ciapą. Po trzecie, możecie podrażnić skórę takimi eksperymentami. Słodkich rzeczy absolutnie nigdy nie należy umieszczać w okolicach miejsc intymnych, gdyż w ten sposób stwarzamy dogodne warunki do rozwoju drożdżycy.

Gotowanie posiłków nago

Stosując się do tej rady, można się przeziębić lub poparzyć jakieś wrażliwe miejsce. W grę wchodzą jeszcze skaleczenia. Jest to dość niebezpieczna forma rozrywki. Lepiej pomyśleć nad innym sposobem na urozmaicenie dotychczasowego życia seksualnego.

Powstrzymuj orgazm

Nie ma sensu powstrzymywać orgazmu, jest to niezbyt przyjemne uczucie. Dlatego też warto dać mu eksplodować wtedy, gdy nadejdzie. Potem można doprowadzić partnera na szczyt za pomocą innych pieszczot czy form aktywności seksualnej.

Seksowna niespodzianka każdego dnia

Jeśli będziesz robić niespodziankę każdego dnia, przestanie ona być niespodzianką, stanie się elementem rutyny. Dlatego też tego typu atrakcje dawkuj okazjonalnie, od czasu do czasu, a zachowają one swoją niezwykłą moc.

Dodaj komentarz