Seks

Najbardziej romantyczne pozycje seksualne, które są łatwe

Najbardziej romantyczne pozycje seksualne, które są łatwe

Szukasz romantycznych pozycji seksualnych, które doprowadzą was do orgazmu i satysfakcji?  Spieszymy z podpowiedzią.  Przedstawiamy najbardziej romantyczne pozycje seksualne, które są łatwe.

Pozycja na jeźdźca

Gdy ona jest na tobie, a ty leżysz na plecach, możesz ją przygarnąć do siebie, mocno objąć i całować podczas penetracji. To także dobra pozycja, aby nagle objąć partnerkę i wyszeptać jej coś miłego do ucha, całować jej piersi, szyję. Pozycja na jeźdźca dość dobrze stymuluje kobiecą łechtaczkę, co ułatwia osiągnięcie orgazmu.

Pozycja siedząca z kobietą na górze

Możesz usiąść na łóżku lub na krześle, ona siada na tobie, obejmujesz ją mocno, ona obejmuje ciebie. Możecie spoglądać sobie w oczy, całować się namiętnie, możesz też pieścić jej piersi i szyję np. poprzez składanie na nich pocałunków. To jedna z najbardziej romantycznych pozycji, kobiety ją lubią ze względu na poczucie bliskości i intymności. Możecie wtulić się w drugą osobę, co zaspokaja potrzebę bliskości.

Pozycja misjonarska z kobietą oplatającą cię nogami

Z pewnością nie raz uprawialiście seks  w tej pozycji. Pozwala ona na pocałunki i przytulanie. Jest w niej sporo miejsca na romantyzm, ale warto wprowadzić drobną modyfikację. Pozwól kobiecie opleść się nogami, to zapewni jej mega rozkosz, a poza tym będzie dla niej bardzo przyjemne, bo panie lubią czuć siłę mężczyzny, opierać się o niego.

Pozycja boczna przypominająca nożyce

Ona leży bokiem, on klęczy, mając jej nogę pośrodku i wchodzi w nią, jednocześnie przytrzymując jej drugą nogę w powietrzu. To pozycja zapewniająca niezapomniane doznania podczas penetracji, poza tym pozwala na zachowanie bliskości, patrzenie sobie w oczy.

Pozycja boczna twarzą w twarz

Leżycie zwróceni do siebie twarzą w twarz. Jedna z jej nóg leży na dole, drugą trzyma w powietrzu tak, abyś wszedł cały między jej obie nogi. W tej pozycji możecie się dowolnie całować i przytulać, mówić sobie miłe rzeczy i głęboko patrzeć w oczy.

Dodaj komentarz