Dzieje się Nagrody

Nagroda: zestaw kosmetyków Bielenda z linii Nano Cell Xtreme

nagroda-zestaw-kosmetykow-bielenda-z-linii-nano-cell-xtreme

Każda z nas chciałaby jak najdłużej cieszyć się jędrną, gładką skórą bez śladu zmarszczek. Na szczęście odpowiednio dobrane kosmetyki mogą znacznie spowolnić procesy starzenia się.

Firmy kosmetyczne usiłują wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek, poszukując nowych składników aktywnych i udoskonalając te, które są znane z właściwości anti-aging. Od pewnego czasu trwają intensywne badania nad roślinnymi komórkami macierzystymi, które niewątpliwie skrywają w sobie ogromny potencjał.

Bielenda właśnie opracowała linię kosmetyków Nano Cell Xtreme, jest to zaawansowana terapia odmładzająca, która powstała z myślą o pielęgnacji cery dojrzałej 45+, 55+, 65+. Zamknięcie składników aktywnych w liposomach oraz mikroskopijnych cząsteczkach pozwala substancjom czynnym wniknąć w głąb skóry i odbudować ją od wewnątrz.

Dzięki zastosowaniu opracowanej przez szwajcarskie laboratoria technologii Advanced Nano PCT Technology możliwe jest maksymalne wykorzystanie składników o działaniu przeciwzmarszczkowym. Zamknięte w liposomach komórki macierzyste pobudzają produkcję nowych, młodych komórek skóry oraz spowalniają procesy starzenia. Niskocząsteczkowa forma kwasu hialuronowego wnika w głąb skóry i wyraźnie poprawia jej stopień nawilżenia. Skóra odradza się komórka po komórce i ponownie urzeka młodością. Cera staje się gładka, jędrna, doskonale nawilżona, pełna witalności i blasku. Kosmetyki, które wchodzą w skład linii Nano Cell Xtreme, modelują owal twarzy i skutecznie redukują zmarszczki. Mogą po nie sięgać osoby, które borykają się z problemami skóry wrażliwej. Spektakularne efekty działania potwierdzają zarówno badania kliniczne IN VIVO, jak i IN VITRO.

We wszystkich kosmetykach z linii Nano Cell Xtreme znajdziemy niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który jest zarazem najnowszą i najbardziej skuteczną formą silnego składnika nawilżającego. W związku z tym, iż jego cząsteczki charakteryzują się niską masą molekularną, w odróżnieniu od innych postaci kwasu hialuronowego, mogą wnikać w głąb skóry, tym samym intensywnie nawilżają skórę od wewnątrz. Specyfiki z serii Nano Cell Xtreme zawierają również roślinne komórki macierzyste, które zostały zamknięte w liposomach. To rozwiązanie umożliwia substancjom czynnym głęboką i precyzyjną penetrację. Roślinne komórki macierzyste działają nie tylko na naskórek, ale również na głębsze warstwy skóry. Jednocześnie stymulują one wytwarzanie nowych, młodych komórek i opóźniają ich procesy starzenia. Roślinne komórki macierzyste witalizują, regenerują i ożywiają komórki skóry, co z kolei hamuje powstawanie zmarszczek i redukuje widoczność już istniejących.

Wraz z firmą Bielenda w zeszłym tygodniu zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym można było wygrać zestaw kosmetyków Nano Cell Xtreme. W skład każdego pakietu wchodzą następujące produkty:

  • Bielenda Nano Cell Xtreme krem przeciwzmarszczkowy na dzień 45+ SPF 8
  • Bielenda Nano Cell Xtreme krem przeciwzmarszczkowy na noc 45+
  • Bielenda Nano Cell Xtreme serum naprawcze dzień/noc.

Dzięki uprzejmości firmy Bielenda mieliśmy do rozdania 3 zestawy kosmetyków. Pytanie konkursowe brzmiało następująco:

Jak nazywa się kompleks roślinnych komórek macierzystych wykorzystany w kremie przeciwzmarszczkowym na dzień 45+ Bielenda Nano Cell Xtreme?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Kompleks roślinnych komórek macierzystych wykorzystany w kremie przeciwzmarszczkowym na dzień 45+ Bielenda Nano Cell Xtreme nazywa się PHYTO CELL TEC™ ARGAN.

Zestawy kosmetyków Bielenda z linii Nano Cell Xtreme wędrują do:

  • Khadiana
  • tyczuńska
  • Konieckowska

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja

Komentarze (11)

Zostaw komentarz