Dbaj o ciało Uroda

Nagroda: zestaw dezodorantów Earth Salt!

Earth Salt

Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem jest niezwykle ważna. Pragniemy czuć się komfortowo i świeżo. Earth Salt to wyjątkowa seria naturalnych dezodorantów. Już dziś sprawdź wyniki konkursu z zestawami dezodorantów Earth Salt!

Naturalne dezodoranty Earth Salt – kojąca moc ałunu

Ałun to naturalny kryształ, który występuje w różnych miejscach na ziemi. Znany był już w starożytnym Rzymie, Chinach, Egipcie, głównie ze swoich właściwości antyseptycznych. Stosowano go do ochrony przed nieprzyjemnym zapachem, ale również do celów leczniczych. Dzisiaj, kiedy stosowanie tradycyjnych dezodorantów i antyperspirantów staje się coraz bardziej dyskusyjne, na rynku pojawia się nowa, całkowicie naturalna alternatywa. Jest to seria dezodorantów Earth Salt, produkowanych na bazie tego niezwykłego kryształu.

Dezodoranty dla niej i dla niego

Antyseptyczne i hipoalergiczne działanie ałunu sprawia, że dezodoranty Earth Salt są skuteczne i w 100% bezpieczne dla skóry. Kryształ blokuje rozwój bakterii, które powodują przykry zapach, ale jednocześnie zostawia otwarte pory skóry, dzięki czemu szkodliwe toksyny są nadal usuwane z organizmu. Dostępne są dwa rodzaje dezodorantów – w kamieniu oraz w wersji roll-on. Te w kamieniu są całkowicie bezzapachowe, są również niezwykle wydajne – wystarczają nawet na 1 rok codziennego stosowania. Dezodoranty w wygodnej wersji roll-on produkowane są na bazie wodnego roztworu ałunu, mają również przyjemny aromat – wersja dla kobiet to zapach różowych winogron, a dla mężczyzn mięty i limonki.

Innowacyjna formuła

W serii Earth Salt znajduje się również innowacyjny produkt, pierwszy taki na polskim rynku. Jest to dezodorant z formułą rozjaśniającą, na bazie wodnego roztworu ałunu, w połączeniu z japońskim kwasem kojic. Naturalnie koi i działa antyseptycznie, a do tego naturalnie ogranicza produkcję melaniny. Dzięki temu wyrównuje koloryt skóry, działa rozjaśniająco. Skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, posiada subtelny aromat delikatnego jedwabiu.

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw dezodorantów Earth Salt!

Aby zdobyć jeden z czterech zestawów dezodorantów Earth Salt, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Co robisz, by czuć się świeżo i komfortowo przez cały dzień?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi.

Ilona K.: Świeżości znak to czystości ślad, dlatego prysznic biorę każdego dnia. I antyperspirant stosuję codziennie, by czuć się komfortowo i pewnie 🙂

Grażyna P.: Co robię, by czuć się świeżo i komfortowo przez cały dzień? Po pierwsze prysznic – ciało tego potrzebuje. Po drugie czysta bielizna i ubranie – nie wyobrażam sobie inaczej. Po trzecie dezodorant i chusteczki odświeżające – zawsze mam je w torebce i nie jeden raz mnie uratowały!

Patrycja K.: Kocham kąpiele, więc dzień zaczynam od takiej przyjemności. Dzięki niej czuję się świeżo przez cały dzień 🙂 A przed nieprzyjemnym zapachem chroni mnie bloker.

Ewelina S.: Mam dość stresującą pracę, większość czasu spędzam na spotkaniach na mieście, więc zawsze muszę idealnie wyglądać i czuć się komfortowo. Dlatego mam patent na ewentualną wpadkę typu ślady potu na koszuli. Zawsze mam w torebce zapasową bluzkę, którą mogę zmienić przed spotkaniem, by czuć się pewnie i świeżo 😉

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (5)

linea

3 lata temu

Mi się nie udało. Ale gratuluję zwyciężczyniom 🙂
P.S. Ja znowu się rozpisałam w odpowiedzi, zamiast skrócić moją myśl do minimum 😉

Zostaw komentarz