Dzieje się Nagrody

Nagroda: Zakochać się

nagroda-zakochac-sie

Najnowsza powieść Cecelii Ahern spotkała się z zainteresowaniem naszych czytelników, o czym świadczy liczba nadesłanych zgłoszeń. Nadeszła pora, aby wyłonić zwycięzców.

Christine Rose namiętnie czyta poradniki. Kobieta wierzy, że stosując się do wskazówek zawartych w książkach, można zmienić swoje życie. Pewnej nocy Rose spotyka mężczyznę, który pragnie popełnić samobójstwo. Christine usiłuje odwieść go od desperackiej decyzji, wcielając się w rolę terapeutki. Niestety, jej starania nie przynoszą pożądanych rezultatów, mężczyzna odbiera sobie życie.

Historia lubi się powtarzać. Pewnego dnia na moście w Dublinie Rose spotyka Adama Basila, który pragnie zakończyć swój żywot. Christine postanawia, że zrobi wszystko, aby zapobiec tragedii. Kobieta proponuje Basilowi niecodzienny układ. Wielkimi krokami zbliżają się 35. urodziny Adama, jeśli do tego czasu udowodni mu, że można pokochać życie, mężczyzna nigdy więcej nie będzie brał pod uwagę samobójstwa.

Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Rose ma tylko dwa tygodnie, aby ukazać Adamowi świat pełny dobra i piękna. Czy kobiecie uda się ocalić Basila?

Jeśli chcesz poznać losy Christine i Adama, weź udział w naszym konkursie. Mamy do rozdania 2 egzemplarze powieści Zakochać się, ufundowane przez wydawnictwo Akurat. Wystarczy, że udzielisz prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jakiej narodowości jest Cecelia Ahern, autorka powieści Zakochać się i PS Kocham Cię?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Cecelia Ahern jest irlandzką pisarką.

Zakochać się wędruje do :

  • Tess
  • filodendron

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz portal.

Redakcja

Komentarze (16)

Tess

7 lat temu

Dziś dostałam moją nagrodę, książka jest piękna i ma duże litery. Bardzo dziękuję szanownej Redakcji i Wydawnictwu Akurat :-X

stazyz

7 lat temu

No Dziewczyny sprzątnęłyście mi taką fajną nagrodę, no no :-X:P:P:P Gratuluję Wam wygranej :-X Życzę milutkiej lektury :-XB)

filodendron

7 lat temu

Bardzo dziękuję Redakcji za piękną nagrodę 🙂 Gratuluję Tess ! 🙂
Serdeczne dzięki koleżanki za gratulacje :):-*:-X

drobina

7 lat temu

Gratulacje Babeczki!:-):-) Życzę Wam przyjemnej lektury i morza miłości:-)
Filo: Bardzo się cieszę, że po długiej suszy wreszcie dopadła Cię wygrana:-)

Zostaw komentarz