Dzieje się Nagrody

Nagroda: Zaciszny zakątek

nagroda-zaciszny-zakatek

Sekrety, jakie skrywa w sobie Zaciszny zakątek, spotkały się z dużym zainteresowaniem naszych czytelników. Kto pozna tajemnice sąsiadów małżeństwa Ciesielskich? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Na luksusowe osiedle wprowadzają się nowi mieszkańcy, Marta i Jacek Cieślakowie, którym w końcu udało się spełnić marzenie o własnym domu. Jego realizacja została okupiona potężnym kredytem. Wprawdzie małżeństwo spotyka się z serdecznym przyjęciem ze strony sąsiadów, ale para szybko spostrzega, iż jej tryb i poziom życia wyraźnie odbiega od osiedlowych standardów.

Pod numerem szóstym mieszkają Paulina i Grzegorz Stawscy. Kobieta jest krytyczną wobec świata, a zarazem perfekcyjną panią domu, która kieruje się surowymi zasadami, z kolei jej mąż to wzięty stomatolog na co dzień pracujący w doskonale prosperującej klinice. Dom pod numerem siódmym stanowi własność cynicznego krytyka literackiego, Krzysztofa Borowiaka, oraz jego żony, Małgorzaty, ciepłej i czułej opiekunki domowego ogniska. Pod dziewiątką mieszkają: Sabina, piękna brunetka „przy mężu”, która koncentruje się na pielęgnacji urody i celebracji życia, oraz Marcin, pilot, który większość czasu spędza w pracy, w domu bywa jedynie gościem.

Marta i Jacek nie potrafią oprzeć się wrażeniu, że nie pasują do tych ludzi i ich świata. Zza drzwi domów osiedla przy ulicy Zielonego Dębu powoli zaczynają wyłaniać się kolejne sekrety. Sąsiedzi są gotowi na wszystko…

Jakie sekrety skrywają sąsiedzi Marty i Jacka? Chcesz poznać odpowiedź na to pytanie? Weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 2 egzemplarze tej intrygującej książki. Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy przesłać prawidłową odpowiedź na poniższe pytanie.

Jakie powieści obyczajowe ma na swoim koncie Agata Kołakowska, autorka Zacisznego zakątka? Wymień trzy tytuły.

W skład dorobku literackiego Agaty Kołakowskiej wchodzą następujące powieści: „Patrycja”, „Przyjaciółki”, „Siódmy rok”, „Niechciana prawda”, „Płótno” i „Wszystko co minęło”.

Zaciszny zakątek wędruje do:

  • Aniołek56
  • AduSia

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja

Komentarze (7)

Mindi

9 lat temu

Gratuluję przyjemnie zapowiadającej się książki 🙂 Mnie zostało rozejrzeć się z w bibliotece za tą książką.

Zostaw komentarz