Dzieje się Nagrody

Nagroda: „Trzeci poziom dojrzałości”

nagroda-trzeci-poziom-dojrzalosci

Książka „Trzeci poziom dojrzałości” autorstwa Małgorzaty Modrak spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych czytelniczek. Dowiedzmy się, kto zdobył nagrody!

Życie po sześćdziesiątce nie jest łatwe. Jeśli senior nie posiada wnuków, czuje się niepotrzebny i zagubiony. Małgorzata Modrak w poradniku “Trzeci poziom dojrzałości” udowadnia, że życie po sześćdziesiątce nabiera barw.

Jeśli chcesz zdobyć 1 z 3 egzemplarzy tego wyjątkowego poradnika, ufundowanego przez wydawnictwo Sensus, weź udział w naszym konkursie! Wystarczy, że udzielisz poprawnej odpowiedzi na poniższe pytanie:

Ile stron zawiera “Trzeci poziom dojrzałości”?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: “Książka zawiera 240 stron“.

Zwycięzcami są:

  • Emily27k
  • stazyz
  • mariar

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na łamach naszego portalu.

Redakcja

Komentarze (15)

aseret

9 lat temu

Gratuluję trójce wygranych. Nie mam jeszcze sześćdziesiątki, ale zbliża się wielkimi krokami. Zapewniam, że to doskonały okres w życiu, moje dzieci są samodzielne, jestem o nie spokojna, odwiedzamy się rzadziej lub częściej. Jestem zdrowa, nadal pracuję. Mam dużo wolnego czasu, wyjeżdżam na wakacje, jedyny mankament to to, że jestem sama. Szukałam partnera, ale bez pozytywnych rezultatów, jednak jeszcze mam dużo czasu przed sobą. Uśmiecham się do Was.:)))

Emilly27k

9 lat temu

Dziękuję za gratulacje Elle , ale nie wiem czy do dziewczyn nagroda doszła, gdyż do mnie jeszcze nie. Liczę,że w poniedziałek listonosz mnie odwiedzi.:)))

Emilly27k

9 lat temu

Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję moim koleżankom Stazyz oraz Mariar. Zwłaszcza,że swoją nagrodę chce zadedykować swojej mamie, która nie osiągnęła tego pułapu wiekowego, ale myślę,że warto się zawsze wcześnie przygotować na ten trzeci wymiar dojrzałości.Pozdrowienia dla całej Redakcji
i dla Was Moje Szanowne Koleżanki Menóweczki:) :)))

Zostaw komentarz