Dzieje się Nagrody

Nagroda: Schemat

nagroda-schemat

Historia sadystycznego mordercy, który dokonuje zbrodni w oparciu o powieść kryminalną, zaintrygowała naszych czytelników. Kto pozna tożsamość zabójcy? Nadeszła pora, aby wyłonić zwycięzców konkursu.

Christoph Jahn kilka lat temu napisał wstrząsającą powieść kryminalną o seryjnym mordercy. Wszystko wskazuje na to, iż książka stała się inspiracją dla psychopaty. Ktoś dopuszcza się brutalnych zbrodni, wykorzystując opisy zawarte w powieści Jahna.

Kim jest sadysta? Czy sam autor, Christoph Jahn, obdziera ofiary ze skóry, by umieścić na niej fragmenty swojej książki? A może za brutalnymi zbrodniami stoi chory psychicznie wielbiciel talentu pisarza, który przed laty dopuścił się zbrodni wzorowanej na jednej z wcześniejszych powieści i nigdy nie odpowiedział za swoje czyny? Tylko jedno jest pewne: fikcja literacka przeniknęła do świata rzeczywistego. Ostatnia powieść Christopha Jahna, w której ukazano sadystyczne zbrodnie, nosi tytuł Schemat.

Kto stoi za brutalnymi zbrodniami? Czy policji uda się schwytać mordercę? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 3 egzemplarze tej wstrząsającej powieści kryminalnej. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Gdzie pracuje Arno Strobel, autor powieści Schemat?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Arno Strobel, autor powieści Schemat, pracuje w Luksemburgu, gdzie zajmuje się projektami informatycznymi w jednym z niemieckich banków..

Ze Schematem zapoznają się:

  • alkilia60
  • anetajack
  • Doris_Key

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja

Komentarze (9)

Zostaw komentarz