Dzieje się Nagrody

Nagroda: Samotność ma twoje imię

nagroda-samotnosc-ma-twoje-imie

Najnowsza powieść Moniki A. Oleksa, w której pisarka ukazała problem samotności, spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych czytelników, o czym świadczy liczba nadesłanych zgłoszeń. Nadeszła pora, aby wyłonić zwycięzców konkursu. Do kogo powędrują książki?

Serca nie można oszukać, pewne pragnienia wcześniej czy później i tak do nas powrócą. Bohaterkami powieści Moniki A. Oleksa są kobiety, które różnią się wiekiem i bagażem doświadczeń. Łączy je samotność, która niejedno ma imię.

Ta pachnąca domowym ciastem opowieść przedstawia codzienność, w której tęsknota za bliskością drugiego człowieka spotyka się ze zrozumieniem. Monika A. Oleksa przypomina czytelnikom o sile, jaka drzemie w przyjaźni i rodzinie, dzięki wsparciu bliskich możemy pokonać każdą przeszkodę. Następujące po sobie pory roku tworzą barwne tło dla przeżyć głównych bohaterek. Samotność ma twoje imię to książka o poszukiwaniu samego siebie, która skłania do refleksji. Pomimo przeciwności losu nie należy zamykać się na innych ludzi, czasem warto udzielić kredytu zaufania i zrobić krok naprzód. Na miłość nigdy nie jest za późno, toteż warto uzbroić się w cierpliwość i szeroko otworzyć oczy.

Jeśli chcesz poznać losy bohaterek powieści Samotność ma twoje imię, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Zysk i S-ka mamy do rozdania 3 egzemplarze tej wyjątkowej książki. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jakie imiona noszą główne bohaterki powieści pt. Samotność ma twoje imię?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Bohaterkami powieści są Ewa, Martyna, Hanna, Janina, Danuta i Magda.

Samotność ma twoje imię wędruje do:

  • elle@elle
  • drobina
  • Emilly27k

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja

Komentarze (16)

Emilly27k

6 lat temu

Książkę otrzymałam dzisiaj. Jako ciekawostkę stanowi recenzja mojej ulubionej aktorki Magdaleny Kumorek zamieszczona z tyłu książki. :)))

drobina

7 lat temu

Emilly27k: nie martw się, na pewno wkrótce książka do Ciebie dotrze:-X. Ja w piątek miałam awizo w skrzynce pocztowej więc myślę, że to chyba książka dotarła i w poniedziałek odbiorę ją na poczcie 🙂

drobina

7 lat temu

Czułam, że ten tydzień pięknie się dla mnie zacznie.:-) Super wiadomość:-)
elle@elle, Emilly27: serdecznie Wam gratuluję i życzę miłej lektury:-)

Zostaw komentarz