Dzieje się Nagrody

Nagroda: Przerwana podróż

nagroda-przerwana-podroz

Powieść Ireny Matuszkiewicz pt. Przerwana podróż spotkała się z ogromnym zainteresowaniem naszych czytelników, o czym świadczy liczba nadesłanych zgłoszeń. Nadeszła pora, aby spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe, wyłonić zwycięzcę.

Bohaterowie Przerwanej podróży jeszcze w poniedziałek mieli swoje plany i marzenia, do realizacji których wytrwale dążyli. Niespodziewanie we wtorek ich zamierzenia przestały się liczyć.

Para nieodpowiedzialnych szaleńców powoduje wypadek, którego ofiarami padają główni bohaterowie. Dla Zofii i Michała to tragiczne wydarzenie okazało się kresem wędrówki, podczas gdy dla pozostałych była to bardzo długa przerwa w podróży. Życie jednak nie znosi próżni, nowa sytuacja wymusza na osobach, które przeżyły, zrewidowanie dotychczasowych planów. To duże wyzwanie nie tylko dla poszkodowanych, ale również ich najbliższych.

Chcesz poznać losy bohaterów, którzy cudem przeżyli wypadek? Weź udział w naszym konkursie! Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 1 egzemplarz tej wyjątkowej powieści. Aby go zdobyć, wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jakie powieści ma na swoim koncie Irena Matuszkiewicz? (Wymień trzy).

Prawidłowa odpowiedź brzmi: W skład dorobku literackiego Ireny Matuszkiewicz wchodzą następujące powieści: „Agencja Złamanych Serc”, „Gry nie tylko miłosne”, „Dziewczyny do wynajęcia”, „Salonowe życie”, „Przeklęte, zaklęte”, „Przebudzenie”, „Szepty”, „Modliszka” i Przerwana podróż.

Przerwana podróż wędruje do:

  • Margotka

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja

Komentarze (7)

Zostaw komentarz