Kultura Styl życia

Nagroda: powieść Magdaleny Majcher – Wszystkie pory uczuć. Jesień!

Wszystkie pory uczuć. Jesień

Jesień w pełni, a w takim okresie najlepiej sięgnąć po odpowiednią, klimatyczną lekturę. Jeśli szukacie książki, która umili wam jesienne wieczory, sięgnijcie po nową powieść Magdaleny Majcher. Sprawdźcie do kogo powędruje książka Wszystkie pory uczuć. Jesień od Wydawnictwa Pascal!

Wszystkie pory uczuć. Jesień – Magdalena Majcher

Ta opowieść otula jak ciepły koc, pachnie aromatyczną herbatą i ogrzewa jak ogień w kominku.

Życie Hani to z pozoru bajka. Niepewna siebie dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego i atrakcyjnego wdowca, dostając to, czego nigdy nie miała – dom i rodzinę. Dwadzieścia lat po ślubie wie już jednak, że po napisach „żyli długo i szczęśliwie” nie zawsze jest różowo. Hania czuje się niekochana przez męża, który idealizuje swoją zmarłą pierwszą żonę a bycie pełnoetatową panią domu zaczyna ją męczyć. Na dodatek dają o sobie znać bolesne sprawy z przeszłości.

Tej jesieni jednak wszystko się zmieni…
Czy Hania stawi czoła lękom i zmierzy się z przeszłością?
Czy jej małżeństwo da się jeszcze uratować?

Cztery pory roku – cztery wciągające historie

„Wszystkie pory uczuć” Magdaleny Majcher to cykl powieści obyczajowych, podejmujących ważne życiowe tematy. Miłość i nienawiść, trudne życiowe wybory, przeciwności losu i w końcu upragnione szczęście i spokój – z tym wszystkim spotkają się bohaterowie czterech powieści. A wszystko w rytmie czterech pór roku.

Magdalena Majcher – pisarka, blogerka, copywriterka, redaktorka. Robi w życiu to, co kocha: pisze. Kiedy nie tworzy, siedzi z nosem w książce lub buduje wieżę z klocków
lego razem z synami. Autorka bloga literackiego Przegląd czytelniczy.

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy książki Wszystkie pory uczuć. Jesień Magdaleny Majcher!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy książki Magdaleny Majcher od Wydawnictwa Pascal, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Z jakimi uczuciami kojarzy Ci się jesień? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi.

Aneta T.: Jesień kojarzy mi się bezwzględnie z melancholią. Może to bardziej stan, ale z nim też związane są uczucia. Nie przepadam za jesienią, bo wtedy człowiek czuje się trochę jak liść spadający z drzewa. Z niecierpliwością czekam więc na wiosnę, która rozgrzeje moje serce lepiej, niż kubek gorącej herbaty.

Beata K.: Mi jesień kojarzy się z radością, bo to taki okres przejściowy, który zmierza do zimy, a zimą są święta, które tak bardzo uwielbiam. Jesienią jest tak kolorowo, wszędzie leżą liście, czasem słońce wyjdzie zza chmur, a ja nie mogę doczekać się kolejnych dni.

Bożena M.: Jesień to dla mnie odzwierciedlenie smutku. Za oknem jest szaro, ponuro i zimno. Nie cierpię zimna i najchętniej zapadłabym w jakiś jesienno-zimowy sen. Marzę, by jesień jak najszybciej minęła, ponieważ nie znoszę ponurego nastroju, ale on tak jakoś sam przychodzi, skrada się w mrocznych zakątkach i atakuje. To już wolę zimę, wtedy nawet spadający śnieg potrafi wywołać uśmiech na twarzy i robi się tak jakoś miło i ciepło na serduchu. A może to wszystko przez świąteczne przygotowania?

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (4)

Zostaw komentarz