Kultura Styl życia

Nagroda: powieść Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie

znajdę cię wszędzie

Do kogo wędruje najnowsza powieść Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Pełna napięcia i emocji opowieść, inspirowana plagą współczesnego świata – przemocą domową, cierpieniem fizycznym i psychicznym wobec bezbronnych kobiet oraz ich desperacką walką o prawo do spokoju, do szczęścia, do normalnego życia.

Dominika poznaje uroczego, pełnego życiowej energii Wiktora. Ich przypadkowe spotkanie staje się początkiem przyjaźni, a następnie gorącej miłości uwieńczonej upragnionym ślubem. Kilka lat wspólnego życia zakłóca niezrozumiała, niczym niezapowiadana przemoc. Troskliwy i kochający dotąd mężczyzna zmienia się niepostrzeżenie w zimnego, cynicznego drania, który za nic ma uczucia żony, jej bezgraniczną miłość i oddanie. Po kilku latach życiowej gehenny zrozpaczona Dominika decyduje się na śmiały krok. Postanawia w końcu odmienić swój los.

Jak potoczą się losy zagubionej życiowo, załamanej i całkowicie bezradnej kobiety? Czy trafi na kogoś, kto jej pomoże, kto poda rękę? Czy uda jej się znaleźć bezpieczne schronienie przed niezwykle przebiegłym i wyjątkowo mściwym prześladowcą?

Wygraj powieść Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Czy Dominice uda się uciec przed Wiktorem? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij. Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładek Oficynki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Znajdę cię wszędzie. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Dominika ucieknie do innego kraju i zerwie kontakt ze znajomymi. Zacznie pracę w zupełnie innym zawodzie. Usunie wszystkie konta z portali społecznościowych, zmieni numer telefonu i adres mailowy. Rozpocznie zupełnie nowe życie i uwolni się od Wiktora. Interesuje mnie „Premiery nie będzie” – Jowita K., Wrocław

 

Kobieta zatrudni osobistego ochroniarza, którego wynajmie za pieniądze ze sprzedaży mieszkania. Dominika uzna bowiem, że jej życie jest cenniejsze od majątku. W międzyczasie składa na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i stara się o sądowy zakaz zbliżania się. W końcu sprawiedliwości stanie się zadość. Lubię kryminały, więc chętnie przeczytam „Premiery nie będzie” – Kamila D., Ełk

 

Dominika postraszy swojego oprawcę poprzez wynajętych oprychów z Ukrainy. Początkowo to jej pomoże, ale później prześladowca powróci. Wówczas Dominika będzie musiała zakupić broń i udać się na kurs z samoobrony. Niestety, nie uda jej się uciec przed Wiktorem. Z przyjemnością zapoznam się z „Syndykatem” – Wioleta M., Katowice

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (4)

Irena

3 lata temu

A ja się tak rozpisałam ze swoją odpowiedzią 🙂
Gratuluję nagrody. Książka z pewnością będzie miłą lekturą 🙂

Zostaw komentarz