Kultura Styl życia

Nagroda: powieść Artura Cieślara pt. Ułuda

ułuda artur cieślar

Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. Do kogo wędruje najnowsza powieść Artura Cieślara pt. Ułuda?

Wszystko wydarzyło się naprawdę – zapewnia Mat, który został poproszony przez swoją ciężko chorą przyjaciółkę Igę, aby dopilnował kremacji jej ciała, a prochy rozsypał w świętym miejscu w Indiach.

Mat wyrusza w podróż, poznaje niezwykłych ludzi, poszukuje, jest coraz bardziej uwikłany w grę czasu, ale i przestrzeń egzotycznego i tajemniczego Orientu. Nie spodziewa się, jak bardzo go to zmieni.

Ułuda to powieść drogi, opowieść o iluzji doświadczanej w życiu, o przemijaniu i o śmierci, która nie jest końcem, ale przejściem prowadzącym do nowego. Życie bohatera wydaje się snem. Może jest niekończącą się wędrówką… Ułudą?

Wygraj powieść  Artura Cieślara pt. Ułuda!

Aby zdobyć jeden  egzemplarz powieści Artura Cieślara pt. Ułuda, wystarczyło odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Jak zakończy się podróż Mata? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni.
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Świat Książki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż  Ułuda. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Poniżej przedstawiamy nagrodzoną odpowiedź:

Podróż Mata zakończy się zmianą nastawienia do życia. Mężczyzna postanowi żyć tym, co teraz i tu. Zmieni pracę na mniej angażującą, w końcu pieniądze szczęścia nie dają, natomiast czas spędzony z najbliższymi owszem. Odejdzie z korporacji i zacznie pracować po 8 godzin dziennie tak, aby wystarczyło mu na jego potrzeby. Z przyjemnością przeczytam „Samolot bez niej” Michela BussiIrena D., Inowrocław

Serdecznie gratulujemy laureatce i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze

Zostaw komentarz