Styl życia

Nagroda: pakiet książek Agnieszki Maciąg pt. Menopauza oraz Smak wiecznej młodości

zestaw książek Agnieszki Maciąg

Do kogo wędruje pakiet książek Agnieszki Maciąg pt. Menopauza oraz Smak wiecznej młodości? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Menopauza. Podróż do esencji kobiecości – Agnieszka Maciąg

Menopauza jest początkiem „złotego czasu” w życiu kobiety. Jest naturalnym etapem i warto się do niego przygotowywać, mając 30, 40 lat. To od naszych nawyków żywieniowych i stylu życia zależy, jaki ten czas dla nas będzie. Nie jesteśmy skazane na cierpienie, dyskomfort i przykre dolegliwości! Nie jesteśmy niewolnicami naszych hormonów − to my tworzymy nasze życie, samopoczucie i zdrowie! To wszystko naprawdę jest w naszych rękach.

Okres menopauzy daje nam wspaniałe możliwości rozwoju. Możemy z nich skorzystać, jeśli w pełni zrozumiemy ten proces na poziomie ciała, emocji i ducha. Jeżeli dobrze wykorzystamy ten czas, wtedy wejdziemy na poziom mistrzyni, będziemy cieszyć się doskonałym samopoczuciem, zdrowiem, witalnością i młodością do późnych lat. Jak tego dokonać? O tym mówi ta książka. Napisałam ją dla kobiet w wieku od 35 do 135 lat!

Życzę Wam pięknego, mądrego, cudownego czasu przejścia!

Z miłością

Agnieszka

To zupełnie nowe i świeże spojrzenie na okres menopauzy, chociaż czerpie ze starożytnej wiedzy i mądrości. Niezwykle ważna, potrzebna i wartościowa książka, napisana dla kobiet przez kobietę przechodzącą menopauzę.

Smak wiecznej młodości – Agnieszka Maciąg

Okres menopauzy jest dla kobiety czasem szczególnym. Ja i kobiety z mojego otoczenia jesteśmy dowodem na to, że odpowiednie odżywianie się i styl życia pomagają dobrze przejść ten okres. Możemy zadbać o siebie, aby łagodnie i z wdziękiem rozpocząć nowy, wspaniały i lepszy etap naszego życia!

Nadchodzi czas ogromnej zmiany w twoim organizmie. Dotychczas opiekowałaś się innymi – teraz z czułością zatroszcz się o siebie. Nie możesz dłużej jeść tego, co do tej pory, a jednocześnie liczyć na to, że będziesz szczupła i zdrowa.

Przepisy, które dla ciebie przygotowałam, pomogą ci zachować młodość, witalność i dobre samopoczucie w każdym wieku, także w czasie menopauzy. Ja zaczęłam wprowadzać zmiany na swoim talerzu w 2006 roku – wtedy jeszcze nie wiedziałam, że w taki sposób przygotowuję się do dobrego przejścia klimakterium. Zbierając materiały do książki Menopauza. Podróż do esencji kobiecości, przekonałam się, że jest na świecie wielu lekarzy, którzy doradzają kobietom zmianę diety, aby poczuły się lepiej – a efekty są niesamowite!

Czas, byś podarowała sobie zdrowe odżywianie połączone z ruchem, spokojnym snem i pozytywnym myśleniem. Niech twoje ciało i umysł dzięki właściwej diecie staną się zdrowsze, bardziej witalne i długowieczne!

Z miłością

Agnieszka

Wygraj pakiet książek Agnieszki Maciąg pt. Menopauza oraz Smak wiecznej młodości!

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów książek Agnieszki Maciąg, w którego wchodzą tytuły Menopauza oraz Smak wiecznej młodości, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak w pełni korzystać z życia w każdym wieku?

Poniżej przedstawiamy nagrodzone  odpowiedzi:

Jestem przeciwniczką zwracania uwagi na wiek metrykalny. Uważam bowiem, że dopóki żyjemy, możemy doświadczać całego spektrum przyjemności. Trzeba zakończyć z myśleniem, że oto coś się właśnie kończy, lecz przejść na myślenie o tym, co mogę zrobić dobrego dla siebie i innych osób.  Nie ma co się ograniczać i wychodzić   z założenia, że czegoś nam nie wypada robić Dorota

Trzeba zmienić mentalność i w innym duchu wychowywać swoje dzieci. Po menopauzie nasze życie wygląda tak samo jak przed. Nie możemy zajść jedynie  w ciążę, ale większość z nas ma już swoje dzieci i nie planuje ich więcej.  Myślę, że wiele problemów, w tym stanów depresyjnych, bierze się ze złych wzorców, jakimi karmi się nas od małego. Jak masz 30 lat nie możesz odsłaniać brzucha, jak masz 40 lat nie powinnaś nosić mini, masz 18 lat – zrezygnuj z koszulek z nadrukiem. Tylko czemu to wszystko służy? Sami narzucamy sobie pewien rygor i idiotyczne zasady, których potem niechętnie przestrzegamy, bo tak wypadaIzabela

Z życia czerpiemy pełnymi garściami, gdy mamy odwagę podążać za swoimi marzeniami. Musimy zaufać same sobie, że najlepiej wiemy, czego potrzebujemy i co jest dla nas dobre.  Musimy nabrać pewności siebie, bo często bardziej ufamy przekonaniom innych niż swoim własnym opartym na racjonalnych przesłankachAurelia

Gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz