Styl życia

Nagroda: książki Soni Rosy pt. Nimfomanka oraz Hotel 69

Wygraj powieści Soni Rosy pt. Hotel 69 i Nimfomanka

Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. Do kogo wędrują książki Soni Rosy pt. Nimfomanka oraz Hotel 69? Sprawdź, czy twoja odpowiedź została przez nas nagrodzona:)

 

Hotel 69 – Sonia Rosa

Alexander Carlsson, syn szwedzkiego multimilionera i polskiej śpiewaczki operowej, dostaje w prezencie od ojca ekskluzywny hotel w Sopocie. Czy Alex znajdzie w Trójmieście szczęście i miłość? Jakie tajemnice skrywają hotelowe apartamenty?

Przygodny seks, morze alkoholu, nocne awantury i wulgarne wyzwiska – ci, którzy opłacili pokój, nie zawsze grzecznie idą spać…
W Hotelu 69 spotkasz miłość, nienawiść, zazdrość, mroczne sekrety i małe codzienne grzeszki zameldowanych tam gości. W tle świat olbrzymich pieniędzy, sopockich milionerów, trójmiejskiego półświatka i codzienność „szarych” pracowników, dla których ekskluzywne wnętrza pięciogwiazdkowego hotelu nie mają żadnych tajemnic.

Jeśli chcesz się dowiedzieć co ludzie robią w wynajętych pokojach, kiedy myślą, że nikt ich nie widzi, musisz poznać sekrety Hotelu 69!
Gwiazdy porno, rozkapryszone dzieci polityków, prawnicy i biznesmeni – w labiryncie nazwisk i twarzy niemal każdy pragnie ukryć mniejsze lub większe grzeszki…

Nimfomanka – Sonia Rosa

„Przygryzam usta i rozglądam się nerwowo. Pragnienie seksu robi się tak przemożne, że z trudem oddycham. Jakby coś usiadło na mojej klatce piersiowej i coraz mocniej mnie przyduszało. Jakby posiadła mnie jakaś zmora”.

Anita jest uzależniona od seksu. Stacje benzynowe, bary, męskie toalety – każde miejsce jest dobre, żeby poderwać faceta. A oni prawie nigdy nie odmawiają. Od lat żyje na krawędzi. Z czasem traci wszystko: syna, dom i każdą kolejną pracę. Rozpaczliwie pragnie bliskości, ale nie potrafi nikogo przy sobie zatrzymać. Palący głód seksu sprawia, że wszystko inne przestaje się liczyć.

Desperackie pragnienie bliskości i głód przygodnego seksu odebrały jej wszystko.
A jednak wciąż walczy o godność i miłość.

Wygraj powieści Soni Rosy pt. Hotel 69 i Nimfomanka!

Aby zdobyć jeden z dwóch zestawów powieści Soni Rosy, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaka powinna być idealna powieść erotyczna?

 

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Idealna powieść erotyczna powinna mnie trzymać w napięciu i rozbudzać moją wyobraźnię. W tego typu książkach cenię sobie realizm. Nie lubię, gdy powieść erotyczna przypomina film stworzony dla mężczyzn i pominięte zostają w niej prawdziwe potrzeby kobiety. Cenię sobie książki, w których wszystko dzieje się naturalnie, główna bohaterka nie jest do niczego przymuszana. W tego typu literaturze nie toleruję przemocy i przedmiotowego traktowania kobietDaria

 

Idealna powieść w tym gatunku powinna zawierać liczne sceny erotyczne , ale uzasadnione, tak aby fabuła książki była spójna i logiczna, nawet w takim gatunku, ma to być nie tylko gorący tytuł, ale też ciekawy. Sceny te jednak, nie powinny obfitować w zbyt szczegółowe opisy narządów płciowych aby nie sprowadzać ekscytacji do poziomu biologii czy wulgaryzmu. Takie sceny nie powinny balansować na granicy dobrego smaku, lecz sprawiać, że zadziała wyobraźnia czytelnika. Mniej w tym przypadku znaczy więcej. Każdy wie co z czym, jak i gdzie, więc zamiast takich szczegółów lepiej nakreślić emocje, wrażenia i myśli bohaterów książki. Dobrze aby dużo się działo, aby bohaterami kierowała pasja i byli gotowi na wiele. I dialogi! Ważne bo przekaz werbalny ma współgrać z niewerbalnym. Pikantne treści to w końcu to czego oczekujemyMonika

 

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach:)

Dodaj komentarz