Konkursy Styl życia

Nagroda: książka Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju Joanny Jax!

Zemsta i przebaczenie

Kolejny tom emocjonującego cyklu Joanny Jax! Tym razem czytelnicy przeniosą się do Doliny spokoju, ale czy rzeczywiście bohaterowie powieści będą wiedli spokojne życie? Zaprosiliśmy Was do udziału w konkursie, w którym mogliście wygrać egzemplarz książki Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju! Poznajcie wyniki konkursu!

Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju – Joanna Jax

Bohaterowie próbują odpowiedzieć sobie na pytania, co jest w życiu najważniejsze i czym dla nich jest prawdziwe szczęście. Niektórym z nich przyjdzie zapłacić za to najwyższą cenę, a tkwiące w ludzkich duszach demony kolejny raz dadzą o sobie znać. Inni po wielu życiowych dramatach odnajdą spokój i swoje miejsce na ziemi. Dla kogo los okaże się łaskawy, a kogo nie oszczędzi? Jak wiele determinacji musi mieć w sobie człowiek, by poświęcić tak wiele dla miłości? Czym jest prawdziwa przyjaźń w egoistycznym, brutalnym świecie? Co zwycięży – zemsta czy przebaczenie?

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju!

Aby wygrać jeden z dwóch egzemplarzy książki Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju Joanny Jax, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czym dla Ciebie jest dolina spokoju?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi.

Katarzyna R.: Dolina spokoju…oj, długo o niej marzyłam 🙂 Takie miejsca nie powstają ot tak, po prostu. Potrzebna była nie tylko praca fizyczna, ale i ten specyficzny pierwiastek NAS, aby nadać pustym ścianom duszę i cegiełka po cegiełce tworzyć klimat, dzięki któremu zawsze będziemy czuć się tu bezpiecznie i spokojnie 🙂 To COŚ powstawało, gdy córka piszczała z radości i zaszkliły jej się oczka, bo jej pokoik pomalowany jest na fioletowo, tak jak chciała, kolorem wskazanym przez jej mały paluszek w katalogu. I jak przez godzinę zastanawiałam się nad typem świeczek, które miały być ozdobą półki w łazience 😉 Przeprowadziliśmy się tam niedawno, pogoda nie pozwalała na wypróbowanie wygody drewnianej ławy, puchowej poduszki i kojącej ciszy, którą mogą się cieszyć ci, którzy zamieszkali na końcu wsi tuż przy rozległych lasach 🙂 Chciałabym tu odpoczywając, poznać literacką wersję Doliny Spokoju, wpuścić między kartki zdrowe czyste powietrze, pokazać bohaterom piękny widok na porośnięty zielenią staw sąsiada i poczuć się jak w domu 🙂 W moim azylu czuję się tak bardzo „na miejscu” 🙂

Małgorzata P.: DOLINA SPOKOJU to wygodny fotel w zaciszu pokoju, gdzie w towarzystwie stolika, na którym dobra książka czeka, czas stoi w miejscu, nie słychać zgiełku ulicy, krzyków zabieganych ludzi, jedynie szelest książki, która zmysłu budzi. To także kuchnia – me królestwo, gdzie nie tylko wypieki na twarzy powstają, gdzie choć tętni życie, to właśnie tam ten spokój – smak wspólnej chwili, to miejsce Doliną Spokoju mego czyni 🙂

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Dodaj komentarz