Miłość i związki

Nagroda: książka Kochanie czy klikanie. Terapia dla zagubionych kobiet i mężczyzn!

Kochanie czy klikanie

Z okazji Dnia Kobiet mieliśmy dla was konkurs. Do wygrania była książka od wydawnictwa Pascal – Kochanie czy klikanie. Terapia dla zagubionych kobiet i mężczyzn, której autorem jest Michał Lew-Starowicz! Do kogo powędruje ten poradnik?

Kochanie czy klikanie. Terapia dla zagubionych kobiet i mężczyzn – Michał Lew-Starowicz i Izabela Marczak

JAK SIĘ KOCHAĆ?
Nie wszystkie odpowiedzi na to pytanie znajdziesz w podręczniku Michaliny Wisłockiej. Dziś reguły relacji damsko-męskich stały się niezrozumiałe, a status związków najlepiej określa informacja z Facebooka: to skomplikowane.
Michał Lew-Starowicz, seksuolog w drugim pokoleniu, mierzy się z nowymi zjawiskami seksualnymi i obyczajowymi, które wywołują w nas niepewność i niepokój.
Czy w Internecie można znaleźć miłość?
Czy pornografia deprawuje czy edukuje?
Czy kobiety naprawdę potrzebują mężczyzn?
Czy w korporacji warto szukać partnera?
Czy akceptujemy poligamię?
Czy singiel może mieć udane życie erotyczne?
Ta książka to doskonały przewodnik po świecie nowoczesnych związków, gdzie to, co wirtualne, łączy się z realnym, pożądanie z lękiem przed bliskością, a ekscytacja z erotycznym niespełnieniem.
DO POCZYTANIA PRZED PÓJŚCIEM DO ŁÓŻKA!

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Kochanie czy klikanie. Terapia dla zagubionych kobiet i mężczyzn!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy książki Kochanie czy klikanie. Terapia dla zagubionych kobiet i mężczyzn, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czy Internet jest dobrym miejscem na szukanie miłości? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi.

Martyna J.: Internet jest najgorszym miejscem na szukanie miłości. Dlaczego tak twierdzę? Przechodziłam przez to, zmarnowałam na portalach randkowych mnóstwo czasu, a przy tym poświeciłam wiele emocji. Nie polecam nikomu dojrzałemu szukania drugiej połówki w sieci.

Katarzyna O.: Czy Internet jest dobrym miejscem na szukanie miłości? Chyba tak, znam parę, która poznała się właśnie na takim portalu i szczęście chciało, że do dzisiaj są razem. Mam nadzieję, że przyjdzie mi się bawić na ich ślubie.

Beata O.: Internet może nie jest idealnym miejscem, ale na pewno daje wielką szansę na spotkanie miłości. W końcu nigdy nie wiadomo, gdzie trafi nas strzała amora. A skoro mamy takie możliwości, jak portale randkowe, to czemu z nich nie skorzystać? Sama mocno musiałabym się zastanowić nad rejestracją w takim miejscu, ale wszystko jest dla ludzi.

Eliza S.: Uważam, że każde miejsce jest dobre na miłość, na jej poznanie. Internet to idealne narzędzie dla tak zabieganych i zapracowanych ludzi, jakich reprezentujemy. Nie mamy czasu, by chodzić po pubach czy innych miejscach, a tak jest łatwiej. Wystarczy kliknąć i już 🙂

Hanna P.: Moja serdeczna przyjaciółka poznała swojego męża na jednym z portali randkowych. Na początku to właśnie ja zachęcałam ją, żeby założyła tam konto. Spróbowała i po kilku nieudanych randkach trafiła na tego jedynego. To przykład na to, że szczęście i miłość przydarza się w różnych miejscach, także w internecie 😉

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (4)

Mindi

3 lata temu

Gratuluję wygranych nagród książkowych 🙂 Życie jest nieprzewidywalne, wszędzie można znaleźć miłość i wszędzie można doznać zawodu. Także w realu spotyka się oszustów czy kogoś kto szuka tylko przygody na jedną noc.

Zostaw komentarz