Kultura Styl życia

Nagroda: książka Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i serce – magiczny duet

Mózg i serce magiczny duet

Do kogo wędruje książka Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i serce – magiczny duet? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Znany neurochirurg radzi, jak wykorzystać potęgę umysłu i moc serca, by osiągnąć wszystko, czego pragniesz.

James Doty urodził się w Lancaster, małym mieście w Kalifornii, w ubogiej rodzinie. Ojciec był alkoholikiem, matka chorowała na przewlekłą depresję. Przyszłość dwunastoletniego Jamesa malowała się w czarnych barwach. Podczas wakacji w 1968 roku nagle wszystko się zmieniło, gdy przypadkiem wstąpił do sklepu z rekwizytami iluzjonistycznymi. Poznał tam Ruth, która przekazała mu magiczną umiejętność – nauczyła go radzić sobie z cierpieniem, określać swoje pragnienia i dążyć do ich spełnienia…

James Doty w swojej książce, będącej po części zapisem jego wspomnień, a po części zbiorem informacji na temat odkryć naukowych w dziedzinie neuroplastyczności, uświadamia nam, że w każdym z nas istnieje takie miejsce spokoju i piękna i można zaglądać do niego zawsze, gdy czuje się taką potrzebę. Wystarczy tylko, tak jak Doty, otworzyć drzwi i wejść do środka.

Wygraj książkę Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i sercemagiczny duet!

Aby zdobyć jeden egzemplarz książki Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i serce – magiczny duet, wystarczyło w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Dlaczego książka Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i serce – magiczny duet ma trafić właśnie do Ciebie? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Poniżej przedstawiamy nagrodzoną odpowiedź:

Chciałabym zdobyć książkę „Mózg i serce – magiczny duet”, ponieważ przed nami Nowy Rok, a za mną rozwód. Pragnę zmienić coś w swoim życiu na lepsze, aby częściej czerpać z niego pełnymi garściami, a mniej się zamartwiać. Neuroplastyczność to bardzo ciekawa sprawa, chciałabym nastawić się na sukces i nową miłość. Wierzę, że jeśli czegoś pragniemy i staramy się to uzyskać, to prędzej czy później będzie nam to dane. Musimy tylko być silni i nie zrażać się drobnymi niepowodzeniami Jadwiga D., Warszawa.

Serdecznie gratulujemy laureatce i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz