Dzieje się Nagrody

Nagroda: Karlsson na Dachu

nagroda-karlsson-na-dachu

Karlsson z Dachu to zbiorowe wydanie trzech książek z nowymi ilustracjami: Braciszek i Karlsson z Dachu, Karlsson z Dachu lata znów, Latający szpieg czy Karlsson z Dachu.

Karlsson z Dachu jest najlepszym specjalistą od wszystkiego. Wyposażony w charakterystyczne śmigło, lata po Sztokholmie i… płata figle. Pewnego dnia odwiedza Braciszka, który czuje się akurat wyjątkowo samotny, i zostaje jego najukochańszym przyjacielem. Ma rewelacyjne pomysły na najprzeróżniejsze psikusy, uwielbia przeprowadzać eksperymenty z rozmaitymi urządzeniami domowymi i często je psuje. Kiedy zagląda do Braciszka, w zazwyczaj spokojnym domu pojawiają się duchy, za oknami latają na miotłach czarownice, a nocą buszują włamywacze…
Karlsson zachwyca dzieci i jest największym utrapieniem dorosłych!

W zeszłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs, w którym dzięki uprzejmości Wydawnictwa Nasza Księgarnia można było wygrać 1 egzemplarz książki pt. Karlsson z Dachu wzbogaconej nowymi ilustracjami. Nadeszła pora, aby poznać laureata.

Karlsson z Dachu wędruje do:

  • hermiona.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja, artykuł sponsorowany

Komentarze (10)

Tess

6 lat temu

Gratuluję nagrody 🙂 To bardzo miłe dostać nagrodę, więc życzę aby ta książeczka cieszyła długo nie jedną osobę, bo książki lubią być podawane i pożyczane.

Mindi

6 lat temu

Hermiona, gratuluję wygranej 🙂 jestem ciekawa czy będziesz czytała bliskiemu dziecku czy ktoś dostanie tę książkę w prezencie.

pati25

6 lat temu

Gratuluję hermiono 🙂 Czytając tą książkę znowu powrócisz do dzieciństwa.To będzie miły powrót do lat dziecinnych 🙂

Zostaw komentarz