Dzieje się Nagrody

Nagroda: Fetysz

nagroda-fetysz

Mroczne kryminały budzą mroczne myśli… ale nie u nas! Na naszym serwisie nawet zbrodnia może przynieść komuś radość. Szczególnie, jeśli jest nagrodą w konkursie.

Książka Kate Moss, Fetysz rozgrywa się w zimowej Australii. Kto morduje kobiety, których jedynym przewinieniem było ubranie butów na wysokim obcasie? Już niebawem ktoś się o tym dowie!

Większość z Was nie miała problemu z udzieleniem prawidłowej odpowiedzi i poprawnie napisała, żę Tara Moss jest Ambasadorem dobrej woli z ramienia UNICEF. Jej książka ukaże się na polskim rynku już 20.03, a już dziś jej posiadaczką zostanie:

bielik

Gratulujemy!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i przypominamy, że warto do nas zaglądać – szykujemy kolejne rewelacyjne niespodzianki konkursowe!

Redakcja

Komentarze (11)

stazyz

11 lat temu

Ja również dołączam się do grona gratulujących:):) życzę emocjonującej lektury 🙂 sądząc po recenzji… tak właśnie będzie…:):)

bielik

11 lat temu

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa,aż chce się tutaj zaglądać,a ksiażka pewnie powali na kolana.

Emilly27k

11 lat temu

Nic nie pozostaje tylko pogratulować zwyciężczyni. Życząc miłego pożytkowania podczas czytania książki:)

pati25

11 lat temu

Moje gratulacje bielik 🙂 Miło jest wygrać.Źyczę wiele wrażeń podczas czytania kryminału 🙂

bielik

11 lat temu

No ależ niespodzianka,pierwszy raz coś wygrałam i to ksiażkę,oj jak się cieszę.Dziękuję za pozytywne słowa innych dziewczyn,warto próbować do skutku…

Zostaw komentarz