Dzieje się Nagrody

Nagroda: Fartowny pech

nagroda-fartowny-pech

Najnowszy kryminał Olgi Rudnickiej spotkał się z ogromnym zainteresowaniem naszych czytelników. Nadeszła pora, aby wyłonić zwycięzców konkursu.

Życie zawodowe posterunkowego Nadzianego nie układa się po jego myśli. Seria niefortunnych zdarzeń, w których uczestniczył funkcjonariusz, sprawia, iż mężczyzna postanawia przenieść się na niewielką placówkę. Niestety, nad policjantem wciąż ciążą wydarzenia z przeszłości, które położyły cień na jego reputacji.

W niewielkiej miejscowości Nadziany spotyka kolegę ze szkoły – Dzianego. Znajomego sprzed lat również prześladuje pech. Dziany wypisał mandat żonie komendanta i nie poradził sobie z atakiem 12-latki. Popełnione błędy skłaniają go do zmiany zawodu. Mężczyzna postanawia, że od tej pory będzie pracował jako detektyw.

Dzianego wspiera brat, Gianni, który przyprowadza mu nietypową klientelę. Mężczyzna otacza się ludźmi z półświatka. Jednym z jego znajomych jest Padlina, który musi odszukać człowieka, na którego został wydany wyrok.

Losy bohaterów zaczynają się komplikować. Dziany przypadkowo pada ofiarą postrzału z broni, która znajduje się w posiadaniu Nadzianego. Z kolei Padlina wywołuje wojnę gangów. Do czego doprowadzi seria niefortunnych zdarzeń?

Jeśli chcesz poznać losy kolegów ze szkoły policyjnej, weź udział w naszym konkursie. Aby zdobyć 1 z 3 egzemplarzy powieści pt. Fartowny pech, ufundowanych przed wydawnictwo Prószyński i S-ka, wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Ile lat ma Olga Rudnicka, autorka powieści kryminalnych?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Olga Rudnicka ma 26 lat (rocznik 1988).

Fartowny pech wędruje do :

  • Danusiate
  • fatalistka
  • hermiona

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz portal.

Redakcja

Komentarze (11)

Emilly27k

6 lat temu

Życzę miłego użytku z ciekawej nagrody książkowej.
Gratuluje wszystkim wygranym koleżankom w konkursie:
:))) Danusiate
:))) fatalistka
:))) hermiona

Danusiate

6 lat temu

Ależ fart!!! Bardzo, bardzo dziękuję! Na pewno pojedzie ze mną na wakacje 🙂 Gratuluję Fatalistce i Hermionie 🙂

Zostaw komentarz