Dzieje się Nagrody

Nagroda: dwa tomy Letniej akademii uczuć Hanny Kowalewskiej

nagroda-dwa-tomy-letniej-akademii-uczuc-hanny-kowalewskiej

W Annie i wodorostach, pierwszej części Letniej akademii uczuć, grupa licealistów wyjeżdża na obóz wędrowny do Bułgarii. Małgorzata, Bogdan, Agnieszka, Marcin, bliźniacy, Kaśka? To tylko część bohaterów powieści, pełnej przygód, humoru i wakacyjnego luzu. Mają odmienne charaktery, zainteresowania i problemy, ale wszyscy chcą tego lata przeżyć przygodę nad ciepłym morzem.

Powieść Pięć najważniejszych słów to druga część parę lat temu Letniej akademii uczuć. Akcja pierwszej części pt. Anna i wodorosty dzieje się nad Morzem Czarnym, gdzie grupa licealistów przez kilkanaście słonecznych dni poznaje uroki lata w Bułgarii oraz przeżywa ciekawe przygody i perypetie uczuciowe. „Letnia akademia uczuć 2″ zaczyna się parę dni po powrocie z obozu, w skąpanej w deszczu Warszawie, w chwili, gdy bohaterowie wypełnieni są jeszcze wspomnieniami wakacyjnej wyprawy i z trudem przystosowują się do chmur, zimna, a przede wszystkim do innego, nudniejszego życia pod kontrolą rodziców. Ale czy na pewno to lato nie ma im już nic do zaoferowania? I co z uczuciami, które zrodziły się w Bułgarii? Czy Bogdan odnajdzie Annę? Czy związek Agi i Marcina przetrwa? Jakie tajemnice skrywa Wiesio? Czym zaskoczą Sara i Alan…? Znani i nowi bohaterowie, niespodziewane wydarzenia i nowe uczucia. Doskonała książka na każdą porę roku.

Pod koniec kwietnia ogłosiliśmy konkurs, w którym dzięki uprzejmości wydawnictwa Zysk i S-ka można było wygrać 1 z 3 zestawów książek z serii Letnia akademia uczuć. W skład każdego pakietu wchodzą następujące powieści: Anna i wodorosty oraz Pięć najważniejszych słów. Nadeszła pora, aby poznać laureatów.

Dwa tomy Letniej akademii uczuć wędrują do:

  • Marcia
  • Olienka
  • Adele_77

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja, artykuł sponsorowany

Komentarze (13)

aseret

9 lat temu

Miłej lektury. Gratuluję koleżankom wygranej. W ostatnim czasie redakcja proponuje nam bardzo ciekawe książki.:) Przy okazji konkursów można poznać nowe tytuły.

pati25

9 lat temu

Marcio,Olienko,Adele_77 gratuluję Wam 🙂 Miłego spędzenia wakacji w towarzystwie bohaterów książki :-X

Zostaw komentarz