Dzieje się Nagrody

Nagroda: „Chłopiec w lesie”

nagroda-chlopiec-w-lesie

Chłopiec w lesie to mroczna i nieprzewidywalna intryga dla wielbicieli mocnych thrillerów w stylu Thomasa Harrisa, Deana Koontza i wczesnych powieści Stephena Kinga.

Rok 1981. Trzej czternastoletni chłopcy są świadkami przerażającego morderstwa w lesie, niedaleko swoich domów. Wrobieni we współudział w zbrodni przysięgają, że nikomu nie powiedzą o tym, co się stało.

Po trzydziestu latach Tommy Devereaux, autor bestsellerów traktujący pisanie jako formę terapii, w końcu jest gotów, pod płaszczykiem fikcji literackiej, opisać tamto morderstwo. Sytuacja komplikuje się, gdy pewna kobieta prosi go o autograf i zostawia liścik o treści: Nawet nie zmieniłeś mego imienia. Najgorsze koszmary dręczące Tommy’ego stają się rzeczywistością. Postać z przeszłości powraca, grożąc wyjawieniem mrocznej tajemnicy.

Wygraj thriller Chłopiec w lesie!

Pod koniec maja ogłosiliśmy konkurs z thrillerem Chłopiec w lesie. Wydawnictwo Świat Książki ufundowało 1 egzemplarz tej trzymającej w napięciu powieści. Aby zdobyć książkę wystarczyło udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jak postąpiłabyś na miejscu Tommy`ego, gdybyś była świadkiem wstrząsającej zbrodni i została zastraszona przez jej sprawcę?

Poniżej przedstawiamy nagrodzoną odpowiedź:

  • Miriam77: “Gdybym znalazła się na miejscu Tommy`ego, z pewnością nie przeszłabym nad zbrodnią do porządku dziennego. O pomoc w tej trudnej sprawie zwróciłabym się do mamy, która wyciągnęła mnie z niejednej opresji. To osoba obdarzona ogromną mądrością i życiowym doświadczeniem, która z pewnością znalazłaby jakieś rozwiązanie problemu. Postępowałabym zgodnie z jej wskazówkami. Podejrzewam, że moja mama o zbrodni poinformowałaby policję, jednocześnie prosząc o ochronę. Choć wielu osobom może wydawać się to dziwne, funkcjonariuszy darzę ogromnym zaufaniem i uważam, że ścisła współpraca z nimi może zagwarantować nam bezpieczeństwo. W przypadku kluczowych świadków sądy są zobowiązane zapewnić im należytą ochronę. Nie zgłaszając sprawy wymiarowi sprawiedliwości, nie mamy żadnej gwarancji, że przestępca pewnego dnia nie postanowi nas uciszyć.”

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyzni i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja, artykuł sponsorowany

Komentarze (9)

Tess

8 lat temu

Gratuluję nagrody książkowej 🙂 Także miałam pomysł na ciąg dalszy. Koniecznie muszę przeczytać książkę aby przekonać się jak naprawdę było.

drobina

8 lat temu

Gratulacje Miriam77 – podoba mi się Twoja odpowiedź:-) Życzę przyjemnej lektury i mocnych wrażeń(woot):-X

elle@elle

8 lat temu

okazuje sie ze prosta droga do celu i klasyczne najprostsze rozwiazanie najlepsze :)))jeszcze raz gratuluje MIRIAM :)))

elle@elle

8 lat temu

Ja tez gratuluje ,szkoda ze tylko jedna jest nagroda,spodziewalam sie bardziej intrygujacego rozwiazania :)))

Zostaw komentarz