Dzieje się Nagrody

Nagroda: Autorka

nagroda-autorka

Powieść z wątkiem kryminalnym spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych czytelników. Nadeszła pora, aby wyłonić zwycięzców konkursu, do których powędrują książki.

Autorka łączy w sobie cechy charakterystyczne dla powieści obyczajowych i sensacyjnych. Jej bohaterką jest sławna pisarka. Niespodziewanie ludzie z otoczenia artystki zaczynają ginąć w dziwnych okolicznościach. Tragiczne wydarzenia odrywają pisarkę od mozolnej, chwilami monotonnej pracy. Kobieta staje się ofiarą wyrachowanego prześladowcy.

Próby wyjaśnienia niewytłumaczalnych na pozór zbrodni podejmują się policyjna profilerka oraz prowadzący niekonwencjonalne śledztwo nadkomisarz. Niestety, giną kolejne osoby…

Relacje osobiste między bohaterami komplikują się coraz bardziej, czas płynie niepostrzeżenie, a zagadka kryminalna pozostaje nierozwiązana. Czy profilerka i nadkomisarz przerwą łańcuch przemocy i zbrodni?

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na powyższe pytanie, weź udział w naszym konkursie. Mamy do rozdania 3 egzemplarze powieści pt. Autorka, ufundowane przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka. Wystarczy, że udzielisz prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jak nazywają się autorzy powieści pt. Autorka?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Autorkę napisali Maria Ulatowska oraz Jacek Skowroński.

Autorka wędruje do :

  • Goplana
  • Margotka
  • Sarah

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz portal.

Redakcja

Komentarze (8)

Zostaw komentarz