Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Murad Peeling multi-acides revitalisant

Murad Peeling multi-acides revitalisant

Masz poszarzałą cerę, której brakuje blasku i chcesz jej nadać zdrowego wyglądu? A może zależy ci na działaniu anti-aging i kosmetyku, który stosowany prewencyjnie, spowolni proces powstawania zmarszczek? Murad Peeling multi-acides revitalisant łączy w sobie powyższe oczekiwania. Z jego pomocą cera odzyska zdrowy blask, skóra ulegnie przyspieszonej regeneracji i będzie mniej podatna na powstawanie zmarszczek. Jak to możliwe?

Kuracja złuszczająca do samodzielnego stosowania w domu

Murad Peeling multi-acides revitalisant  to dwufazowa kuracja złuszczająca, która została tak opracowana, że możesz stosować ją na co dzień bez obaw o stan swojej cery. Omawiany kosmetyk znacznie przyspiesza proces odnowy komórek skóry. Ponadto wyżej wspomniany produkt odżywia skórę, chroniąc ją przed przesuszeniem i podrażnieniem.  Murad Peeling multi-acides revitalisant  to kuracja, która w nieagresywny sposób odnawia powierzchnię skóry. Robi to skutecznie, ale inwazyjność tej metody nie jest duża.  Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej formuły kosmetyk łączy w sobie skuteczne złuszczanie z intensywnym odżywianiem, dzięki czemu ziemista cera odzyskuje zdrowy blask.

Murad Peeling multi-acides revitalisant

Kosmetyk, który nie tylko złuszcza, ale też nawilża

Murad Peeling multi-acides revitalisant  to kuracja, która składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polega na wykorzystaniu kwasów AHA/BHA/TXA, które wygładzają i rozświetlają skórę.  Drugim etapem jest natomiast odżywianie skóry. Umożliwia to adaptogenna święta bazylia oraz oleje bogate w dobroczynne kwasy omega, które chronią i wzmacniają powierzchnię skóry.

Natychmiastowa poprawa stanu cery

Nasze redaktorki miały okazję skorzystać z tej kuracji. Już po pierwszym tygodniu stosowania ich skóra nabrała zdrowego wyglądu. Była rozświetlona, bił z niej naturalny, zdrowy blask.  Cera uległa też wygładzeniu oraz napięciu. Dzięki uelastycznieniu drobne zmarszczki stały się mniej widoczne. Pomimo iż Murad Peeling multi-acides revitalisant zawiera kwasy, cera nie uległa podrażnieniu. Skóra nie była wysuszona i szorstka, lecz dogłębnie odżywiona.  Stosowanie kuracji nie przyczyniło się do wysypu niedoskonałości. Złuszczaniu nie towarzyszył dyskomfort, przebiegało dyskretnie.

Murad Peeling multi-acides revitalisant jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie online.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz