Seks

Co może zrobić facet, aby jego kobieta także doszła?

kobiecy orgazm

Chciałbyś doprowadzić ją do orgazmu, a ona nie zawsze osiąga go podczas penetracji? Spokojnie, nie jesteś beznadziejnym kochankiem. Po prostu większość kobiet nie osiąga orgazmu podczas penetracji. Jeśli chcesz, aby i ona doszła, musisz włączyć dodatkowe działania. Co może zrobić facet, aby jego kobieta także doszła?

Pobudzaj ją dodatkowo w trakcie penetracji

Kobiety nie dojdą od samej penetracji, trzeba im w tym dopomóc, np. pieszcząc ich łechtaczkę palcami. Jeśli uprawiacie seks w pozycji na pieska, masz wolne ręce, które możesz wykorzystać do sprawiania jej przyjemności palcami.  Dotykaj jej łechtaczki, warg sromowych etc.  Możesz też w pozycji na jeźdźca pieścić jej piersi lub namiętnie całować. Pary, które namiętnie całują się podczas seksu (pozycja misjonarska, na jeźdźca) częściej osiągają orgazm, gdyż język jest silnie unerwioną częścią ciała, która wzmacnia podniecenie. W pozycji misjonarskiej i na jeźdźca możesz też zająć się jej piersiami, np. je całować, lizać, kobiety to lubią, zwłaszcza gdy są szczupłe i mają bardzo wrażliwe sutki.

Po erotycznych igraszkach pieść ją manualnie lub oralnie

Nie udało się dojść jednocześnie? Po seksie możesz pieścić ją manualnie lub oralnie. Łechtaczka pań jest bardzo wrażliwa na dotyk. Dlatego warto to wykorzystać. Pamiętaj, doprowadzając ją do ekstazy po penetracji, wcale nie jesteś gorszym kochankiem. Orgazm łechtaczkowy nie jest gorszy od pochwowego.

Spróbuj pozycji od tyłu

Zapewniają bogatą paletę doznań, gdyż stymulują punkt G. Panie lubią się w niej kochać. Nie chodzi im o to, że są nieśmiałe, nie chcą, aby partner za bardzo je oglądał lub  nic do niego nie czują, zależy im na mechanicznym seksie. Po prostu seks od tyłu pobudza nieco inne partie i jest dla pań źródłem przyjemności.

Spróbuj pozycji na stojąco

Już sam fakt, że chcesz się z nią kochać na stojąco, pobudza jej wyobraźnię. Kobiety podnieca myśl, że mężczyzna chce się z nimi kochać tu i teraz. Dlatego tak często fantazjują o tym, że on przypiera je do ściany, podnosi ich nogę i  przystępuje do akcji. Oczywiście nie zapominaj o pocałunkach, bo inaczej penetracja może ją boleć.

Pieść jej piersi

Jeśli chcesz, aby ona na pewno także doszła, pieść jej piersi. Jeśli kobieta jest drobna, najlepsze rezultaty osiągniesz, stawiając na delikatność. Muskanie opuszkami palców, pocałunki, lizanie – wszystko to sprawia, że ona szczytuje. U szczupłych kobiet piersi są bardzo wrażliwe na dotyk i pieszczoty. Nie zapominaj o tym. Możesz ją pieścić w trakcie penetracji np. w pozycji na jeźdźca,  w trakcie gry wstępnej lub po stosunku.

Całujcie się, wzajemnie o siebie ocierając

Niech ona usiądzie  na tobie okrakiem, całujcie się namiętnie, wzajemnie się o siebie ocierając. W ten sposób możecie pobudzić jej łechtaczkę, poza tym niektóre kobiety osiągają orgazm od długich francuskich pocałunków. Pamiętaj o tym. Kobieta ocierająca się o ciebie, to także bardzo podniecająca perspektywa.

Dodaj komentarz