Miłość i związki

Momenty, w których zdaniem mężczyzn, wyglądamy uwodzicielsko

Momenty, w których zdaniem mężczyzn, wyglądamy uwodzicielsko

Mogłoby się wydawać, że podobamy im się tylko wtedy, gdy jesteśmy zrobione od stóp do głów. Tymczasem mężczyźni zgodnie podkreślają, że wbrew pozorom nie gonią perfekcji. Ich zdaniem jesteś prawdziwą kusicielką także wtedy, gdy uważasz zupełnie inaczej. Przedstawiamy momenty, w których zdaniem mężczyzn, wyglądamy uwodzicielsko.

Gdy wstajesz rano saute

Pewnie marzysz tylko o tym, by jak najszybciej przemknąć do łazienki i zrobić się na bóstwo. Tymczasem faceci naprawdę lubią oglądać swoje kobiety saute, z potarganymi włosami, bez makijażu i wypoczętą, lekko promienną skórą.

Gdy paradujemy po mieszkaniu w jego ciuchach

Mężczyźnie nie przeszkadza to, że jego ubrania są dla ciebie ciut za duże i nie do końca eksponują piękno twojej sylwetki. Na niego niezwykle silnie działa świadomość, że jego ciuchy właśnie muskają twoją aksamitną skórę.

Gdy mamy na sobie sukienkę podkreślającą nasze biodra

Faceci twierdzą zgodnie: kobiety zdecydowanie zbyt rzadko sięgają po sukienki, podczas gdy to właśnie w nich wyglądają najbardziej seksownie. Oni wprost uwielbiają patrzeć, jak iście kobiecy strój podkreśla twoje biodra i wcięcie w talii.

Gdy zakręcamy włosy na palec, przygryzając wargę

To dla wielu mężczyzn bardzo uwodzicielski znak, który ma jednoznacznie erotyczne konotacje. Czy ty też tak czasem robisz? Jeśli nie, może warto włączyć ten gest do swojego repertuaru.

Gdy masz wyprostowane i lśniące włosy

Długie, sięgające pasa pukle, które są idealnie gładkie i lśniące stanowią marzenie niejednego mężczyzny. Gdy tak właśnie wyglądasz, nie dziw się, że na ulicy zaczepia cię wielu mężczyzn, w tym paru niezłych przystojniaków 😉

Gdy oblizujesz loda

Wiele z nas woli zjeść go przy pomocy łyżeczki, ale mężczyźni uwielbiają patrzeć na to, jak je oblizujemy pełne entuzjazmu. Ten widok kojarzy im się jednoznacznie z seksem oralnym.

Gdy eksponujesz swoje usta wyrazistą szminką

Mężczyźni, którym nie brakuje odwagi, lubią usta podkreślone czerwoną lub fuksjową szminką. Kojarzą im się z erotyzmem i namiętnością. Poza tym zainteresowanemu kobietą facetowi żadna pomadka nie stanie na drodze.

Gdy masz na ręce zestaw bransoletek

Zdaniem mężczyzn to bardzo kuszący i kobiecy wygląd. Twoja ręka wydaje się wówczas taka krucha, a faceci lubią, gdy podkreślasz cechy, których oni nie posiadają.

Gdy zakładasz zestaw koronkowej bielizny

Oni kochają koronkę w każdym wydaniu, zwłaszcza czerwoną i czarną. Dlatego odważ się czasem i zaszalej z przeźroczystym, aczkolwiek kuszącym stanikiem i dopasowanymi do niego figami.

Gdy podkreślamy biust, podkreślając rowek między piersiami

Najlepiej zrobić to przy użyciu rozświetlacza, ponieważ powiększa on optycznie piersi i sprawia, że wyglądają niezwykle apetycznie. Dlatego nawet jeśli nie lubisz glow na twarzy, powinnaś polubić promienny blask na dekolcie.

Gdy uśmiechasz się na jego widok

Gdy zachowujesz się jak mała dziewczynka stęskniona za silnym, męskim ramieniem, on naprawdę jest szczęśliwy. Dlatego okazuj mu radość, gdy widzisz go na horyzoncie. To tylko utwierdzi go w przekonaniu, że naprawdę ci na nim zależy.

Komentarze

elle@elle

4 lata temu

oj to są rzeczywiscie stare prawdy, u mnie nie jeden raz te metody sie sprawdzily wiec wiem ze mozna je smialo dalej polecic !

Zostaw komentarz