Gdy pojawia się problem... Seks

Moja kobieta za bardzo mnie podnieca

moja kobieta za bardzo mnie podnieca

Męskie pożądanie to temat rzeka – każda kobieta chce czuć, że facet jej pragnie. Z drugiej strony erekcja w miejscach publicznych może stanowić dla niego spory problem. On chce zachować się w porządku wobec ciebie i nie obłapywać cię na środku ulicy, ale jest mu trudno trzymać ręce przy sobie, gdy dopada go silne podniecenie.  Co zrobić, gdy moja kobieta za bardzo mnie podnieca?

Choć mogłoby się wydawać, że pożądanie może pojawić się wyłącznie podczas intymnych kontaktów, to w rzeczywistości to osiągnięcia erekcji mężczyznom czasem wystarczy sama świadomość, że obok nich znajduje się atrakcyjna kobieta. Wspólne wyjście na spacer, basen czy przytulanie się podczas powitania i pożegnania potrafią na maksa podniecić faceta.

Moja kobieta za bardzo mnie podnieca

Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że nie ma niczego złego w tym, iż widok dorosłej, atrakcyjnej kobiety wywołuje w mężczyźnie silne pożądanie. To normalna reakcja fizjologiczna. Bardziej niepokojący byłby fakt, gdyby kobieta pomimo licznych zabiegów, eksponowania różnych części ciała i dotykania faceta, nie potrafiła w nim obudzić żadnych emocji.  Mężczyźni często wstydzą się, że ich partnerka tak mocno na nich działa, że nie musi zbyt wiele robić, by doprowadzić ich do erekcji. Ponadto tak silne podniecenie jest dla wielu facetów po prostu frustrujące. Co zrobić pośrodku parku, gdy pożądanie pali od środka, a erekcja staje się coraz bardziej wyczuwalna?

Mężczyznom trudno ukryć erekcję

Kobiety mają nieco łatwiej. Gdy są podniecone widokiem mężczyzny, stają się wilgotne, ale nie widać tego na zewnątrz. Erekcja jest nieco trudniejsza do ukrycia, zwłaszcza na basenie, gdy partner jest w samych kąpielówkach.  Na dodatek nie jest najlepiej postrzegana przez inne kobiety, które korzystają z miejskiego kąpieliska.

Jak zamaskować erekcję?

Gdy twoja kobieta za bardzo cię podnieca, nie masz zbyt wielu opcji do wyboru. Możesz co najwyżej ukryć ten fakt przed osobami postronnymi, zakładając na basen odpowiednie kąpielówki, a do parku właściwe spodnie i nakrywając je dłuższą bluzką/swetrem.  Jeśli erekcja pojawia się zawsze wtedy, gdy kobieta namiętnie całuje mężczyznę, można z nią szczerze o tym porozmawiać i zasugerować, aby tego rodzaju czułości zarezerwowała na chwile spędzane tylko we dwoje w miejscach prywatnych.

Rozładowanie napięcia seksualnego

Niezwykle ważne jest też rozładowanie napięcia seksualnego. Gdy mężczyzna  ma erekcję w codziennych sytuacjach, kiedy spędza czas z kobietą, to powinien postarać się, aby zaspokoić swoje potrzeby w tradycyjny sposób. Może zasugerować partnerce, że chciałby częściej uprawiać seks. Jeśli ona nie może lub nie ma ochoty na erotyczne igraszki, problem może rozwiązać regularna masturbacja.

Warto jednak pamiętać, iż fakt, że mężczyzna ma często erekcję w obecności swojej kobiety, nie świadczy o niczym złym. To normalna reakcja fizjologiczna na widok atrakcyjnej przedstawicielki płci pięknej. Nie należy go za to winić, ani tym bardziej wyzywać od napalonych zboczeńców.  Przede wszystkim warto uświadomić sobie, że erekcja w miejscu publicznym nie jest jego winą. Znajduje się ona całkowicie poza jego kontrolą.  Poza tym kobieta powinna spojrzeć na to z dobrej strony. To chyba całkiem przyjemna sprawa, że jest się przyczyną jego silnego podniecenia.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz