Kultura Styl życia

Mój zawodnik – K. Bromberg

mój zawodnik

Bromberg jest autorką wielu bestsellerów skierowanych do kobiet. Jej książki stanowią udane połączenie romansu z powieścią erotyczną. Są napisane lekkim, przystępnym językiem i okraszone sporą dawką poczucia humoru. Nie inaczej jest w przypadku powieści Mój zawodnik.

Dramat gwiazdy baseballu

Easton jest znanym baseballistą, najjaśniejszą gwiazdą swojej drużyny. Niestety, podczas jednego z meczów, zostaje brutalnie sfaulowany przez swojego rywala. Ten otrzymuje karę finansową oraz zakaz udziału w 4 najbliższych meczach. Easton musi pożegnać się z baseballem na wiele miesięcy. Oczywiście bardzo źle znosi tę sytuację. Marzy o tym, aby jak najszybciej wrócić na boisko. Tymczasem jest to niemożliwe. Podpisał bowiem papierek, że do czasu  całkowitego wyzdrowienia, którego termin wyznaczono dokładnie, nie będzie grał w meczach. Jeśli zaś nie wyzdrowieje do tego czasu zostanie sprzedany innemu klubowi.

Dla Eastona jest to niezwykle frustrująca sytuacja, bowiem jego ojciec stawia mu wysokie wymagania. Od dziecka surowo oceniał jego grę, bowiem sam był najjaśniejszą gwiazdą drużyny, w której obecnie pracuje jego syn. Na dodatek rodzice Eastona po rozwodzie prowadzą między sobą nieustanną walkę o uwagę syna.

Znajomość, która rozpoczęła się od wpadki

Gdy Easton poznaje swoją rehabilitantkę, jest przekonany, że kumple z drużyny zrobili mu głupi kawał. Podejrzewa Scout o pracę w charakterze striptizerki. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego doktora Daltona podesłali mu kobietę. Ze względu na płeć nie darzy swojej rehabilitantki zaufaniem. Jest przekonany, że ta nie nadaje się do wykonywania tego zawodu. W końcu jednak daje dziewczynie szansę.

Profesjonalizm ponad uczucia

Scout ma ogromną słabość do Eastona, choć stara się zachować profesjonalizm. Przystojny brunet o zawadiackim uśmiechu wywarł na niej ogromne wrażenie. Do tego te mięśnie, seksowne bicepsy. To wszystko sprawia, że Scout ma ochotę schrupać to ciasteczko. Zachowuje się jednak profesjonalnie w trakcie wykonywanej pracy, co nie oznacza, że nie pozwala sobie na flirt.

Mój zawodnik – romans z elementami powieści erotycznej

Czy Scout da upust swoim emocjom i w końcu zrealizuje swoje marzenie o bliższym kontakcie cielesnym z Eastonem? Jak potoczą się losy tych dwojga? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powieści Mój zawodnik.  To świetnie napisana książka, w której nie brakuje zabawnych dialogów. K. Bromberg zadbała o to, aby czytelniczka nie tylko czekała z niecierpliwością na pełne czułości sceny erotyczne, ale też dobrze bawiła się, przyglądając się rozmowom głównych bohaterów. W powieści Mój zawodnik nie znajdziemy ostrych scen erotycznych, wszystko zostało opisane w sposób przyjazny kobietom, do których adresowana jest ta książka.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz