Moda

Moda na perełki

Moda na perełki

Perełki mają w sobie magiczną moc. Wystarczy, że doszyjemy je do zwykłego T-shirtu, a ten od razu nabiera bardziej eleganckiego charakteru. Ponadto perełki rozświetlają twarz, odejmują nam lat i dodają elegancji naszym stylizacjom. Co obejmuje moda na perełki?

Torebka obszyta perełkami

Zauważyłaś, że tej zimy perełki wiodą prym? Spotkać można je dosłownie wszędzie. W trendach są torebki, które w całości zostały obszyte perełkami. Te prezentują się bardzo efektownie, ale wymagają gładkiej, jednolitej powierzchni w tle, dlatego do tak efektownej torebki warto założyć czerwoną sukienkę bez printów.  Ważne, aby kolor był jeden, nie pojawiały się na nim żadne wzory, a materiał miał gładką fakturę. Torebka obszyta w całości perełkami nie znosi bowiem konkurencji w postaci innych zdobień.

Rękawiczki z perełkami

Rękawiczki z perełkami zazwyczaj nie wyglądają tak jak wyżej wspomniana torebka. Na wierzchniej części rękawiczki dostrzec możemy kilka perełek układających się w kształt kwiatka. Perełki pojawiają się zarówno na materiałowych, jak i skórzanych rękawiczkach. Zwróć uwagę, aby po wewnętrznej stronie miały metalowy zatrzask, a nie były tylko przyszyte na jedną nitkę.

Czapki z perełkami

Bardzo modne są też czapki obszyte perełkami. To bardzo fajne rozwiązanie, ponieważ dzięki nim nawet zwykłe nakrycie głowy zyskuje zupełnie nowy charakter. Prezentuje się niezwykle stylowo. Ponadto taka czapka jest szalenie kobieca i rozświetla naszą twarz.

Sukienki z perełkami

Perełkami obszyte są także sukienki i nie chodzi tutaj wcale o kreacje sylwestrowe, ale o zwykłe dzianinowe sukienki. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu strój nabiera zupełnie innego charakteru. Sukienka nie jest nudna, a staje się elegancka. Nie musisz do niej zakładać biżuterii. To świetne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie efektowne stroje, a nie przepadają za dodatkami.

Skarpety z perełkami

Perełki na skarpetkach także mają swój niepowtarzalny charakter. Dzięki nim nawet stylizacja ze zwykłymi jeansami nabiera kobiecego pazura. Jest szalenie urocza. Perełkami obszywa się gumkę na kostce, dlatego dla podkreślenia efektu trzeba zakładać buty z niską cholewką.

Rajstopy z perełkami

Dużą popularnością cieszą się też rajstopy, które z tyłu łydki są wysadzane perełkami. Z przodu wyglądają całkiem zwyczajnie. Można je nosić do jednolitych sukienek bez żadnych dodatkowych dekoracji. Perełki na rajstopach przykują wzrok postronnych obserwatorów.

Dodaj komentarz