Twoje kosmetyki Uroda

Moda na kosmetyczne boxy

boxy

W drogeriach znajdziemy mnóstwo produktów do pielęgnacji ciała i makijażu. Mimo łatwego dostępu do kosmetyków, wiele z nas zakochało się w modzie na kosmetyczne boxy. W czym tkwi sekret tych pudełek?

Kosmetyczny mix

Słynne boxy to pudełka, które skrywają różnorodne kosmetyki, zarówno do pielęgnacji i higieny ciała oraz kosmetyki. Nie brakuje w nich także biżuterii, książek o tematyce modowo-urodowej czy też różnych akcesoriów. Coraz więcej marek kosmetycznych czy wydawnictw wypuszcza do sprzedaży boxy pełne kosmetyków, które są zróżnicowane. W pudełkach możemy znaleźć zarówno doskonale znane marki i kultowe wręcz kosmetyki oraz te, które dopiero wychodzą na polski rynek. Zakup pudełka to okazja do przetestowania i poznania nowych firm kosmetycznych oraz ich produktów. To również wspaniała reklama dla producentów.

Niespodzianka

Firmy wypuszczające boxy dają nam możliwość zrobienia sobie bądź bliskiej osobie prezentu w postaci pudełka wypełnionego kosmetykami. Zamawiając je w przedsprzedaży gwarantujemy sobie niespodziankę. Otrzymujemy box, którego skład odkrywamy dopiero w momencie rozpakowania pudełka. Ma to także swoje minusy, ponieważ kosmetyki mogą nie przypaść nam do gustu. Jednak zawsze możemy oddać mamie czy przyjaciółce niepasujący nam kolor szminki czy cieni do powiek. Miłośniczki boxów, wymieniają się także kosmetykami pomiędzy sobą. Box to idealny pomysł na prezent dla osoby, która uwielbia kosmetyki. Za niewielką cenę, dostajemy bowiem ciekawe produkty. Wartość pudełka znacznie przekracza koszty, które ponosimy za jego zakup. Zazwyczaj w cenę wliczona jest także przesyłka kurierska. Pudełko otrzymujemy więc do rak własnych. Dodatkowym atutem boxów kosmetycznych jest sama forma opakowania. Każde pudełko jest bardzo efektowne. W środku zwykle znajdziemy kolorową bibułkę oraz opis każdego z produktów. Niektóre marki dorzucają także kupony rabatowe oraz próbki kosmetyków. Niektóre firmy umożliwiają samodzielne skomponowanie zawartości pudełka, co pozwala na indywidualne dostosowanie produktów.

Edycje specjalne

boxy

Boxy są także przygotowywane na specjalne okazje. Z okazji Walentynek czy Dnia Kobiet możemy zamówić pudełko, którego skład tematycznie będzie odzwierciedlał daną okazję. Takie pudełeczko będzie więc stanowiło doskonały upominek dla bliskiej osoby. Edycje specjalne boxów możemy dostać w atrakcyjnych cenach. Specjalnie przygotowane grafiki opakowań są dodatkowym, estetycznym ubarwieniem boxu. Okazjonalne pudełka możemy zamówić jednorazowo, bez obowiązku subskrypcji. Nawet znane postacie takie jak Joanna Krupa, Ewa Chodakowska stworzyły boxy z produktami, które polecają i same stosują. Dzięki temu możemy zakupić pudełka inspirowane stylem gwiazd. Limitowane pudełka zwykle szybko się wyprzedają, więc warto na bieżąco śledzić strony, które oferują takie paczki kosmetyczne.

Moda na kosmetyczne boxy wciąż trwa. Pudełka są bardzo popularne, o czym świadczy ich duża sprzedaż. Pudełka pozwalają na odkrycie nowych marek kosmetycznych i sprawienie sobie przyjemności.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

sirena46

7 lat temu

O kosmetycznych boxach wiem od wielu lat, jednak nigdy ich nie zamawiałam i nie dostałam w prezencie.
Na pewno jest to przyjemne dostać taką niespodziankę tylko co wtedy jak kosmetyk nie będzie nadawał się do naszej cery ……….

pati25

7 lat temu

Takie kosmetyczne boxy są miłą niespodzianką dla kobiety.Największa uciecha jest przy rozpakowywaniu pudełka.Nie spotkałam się z tym osobiście,ale gdzieś usłyszałam o tych boxach

filodendron

7 lat temu

Osobiście sie z tym nie zetknęłam, ale wiem, że koleżanki kupują w ciemno takie boxy. Są to niespodzianki i czasem kosmetyki wychodza duzo taniej niż kosztują w sklepie. Te osoby , które znam i kupiły te boxy byly bardzo zadowolone.

Mindi

7 lat temu

Zauważyłam u kogoś wpis w internecie, że dostał kosmetyczny box, nie miałam pojęcia co to takiego. Zaciekawiła mnie taka forma prezentu, myślę, że to może być fajna niespodzianka dla każdej kobiety.

Zostaw komentarz