Miłość i związki

Młodszy facet – jego obawy w związku

młodszy facet

Związek z młodszym facetem przestał być tematem tabu. Powoli staje się coraz częściej spotykany. Nic dziwnego, wszak miłość nie patrzy na wiek. Ważne, aby trafić na faceta, przy którym czujemy się szczęśliwe i bezpieczne. Wartościowego mężczyznę można spotkać w każdym wieku. Jakie są najczęstsze obawy, z jakimi boryka się młodszy facet?

 

Czy ona mnie kocha?

Tak, młodszy facet często najbardziej obawia się tego, że źle ulokował swoje uczucia. Zakochał się w kobiecie, która szuka odskoczni od codzienności, dobrej zabawy, ale nie związku czy prawdziwej miłości.  Warto jednak zwrócić uwagę na drobne gesty. Jeśli kobieta interesuje się nim, chce z nim spędzać czas nie tylko w łóżku, martwi się o niego, kibicuje mu w jego zmaganiach i potrafi go docenić, to znaczy, że nie jest z nim tylko dla dobrej zabawy.  Kobiety też najzwyczajniej na świecie zakochują się w młodszych facetach.

Czy nam wyjdzie?

Nieważne, czy jesteście w tym samym wieku, jesteś od niej starszy czy młodszy, zawsze coś może wam nie wyjść. To nie różnica wieku definiuje waszą szansę na stworzenie dobrego związku. To zależy od waszych uczuć i charakterów.  Czasem z młodszym mężczyzną łatwiej się dogadać niż ze starszym czy rówieśnikiem.

Czy będzie zadowolona z seksu ze mną?

Starsza kobieta przynajmniej teoretycznie jest bardziej doświadczona. To może deprymować młodszego faceta i sprawiać, że obawia się on jej oceny. Warto zapamiętać, że kobiety są bardziej emocjonalne. Dla niej prawdopodobnie udany seks nie ma nic wspólnego z techniką i doświadczeniem partnera, ale z emocjami, jakie w niej wzbudza. Jeśli będziesz czuły i kochany, ona na pewno uzna cię za najwspanialszego kochanka.

Jakie rzeczy mogą z nią zrobić po raz pierwszy?

Każdy mężczyzna ma w sobie wewnętrzny imperatyw, który każe mu być pierwszym mężczyzną w życiu kobiety. Oczywiście może to objawiać się na różne sposoby. Młodszy facet może być np. pierwszym mężczyzną, z którym ona chce się kochać, a nie robi to dla świętego spokoju. Może też być pierwszym partnerem, którego pocałunki ją podniecają, a pieszczoty piersi doprowadzają do orgazmu. Wreszcie może być jej pierwszą, wielką miłością. Pozostali partnerzy z perspektywy czasu mogą okazać się tylko zauroczeniem. Zawsze jest jakieś pole, na którym mężczyzna może wykazać się jako ten pierwszy.

Czy ona traktuje mnie poważnie?

Jeśli ona dopytuje cię o różne rzeczy, interesuje się twoim życiem – kolokwium, pracą, autem, to znaczy, że na pewno nie jesteś dla niej nic nieznaczącą przygodą.  Kobiety interesują się drobiazgami związanymi z ich partnerem tylko wtedy, gdy się naprawdę zakochają.

Czy się mną nie znudzi?

Dlaczego miałaby to zrobić? Skoro zwróciła na ciebie uwagę, to na pewno masz w sobie coś wyjątkowego. Może jest to poczucie humoru, może umiejętność rozmowy etc. Jeśli jej czymś zaimponowałeś, to nagle się nie znudzisz.

Czy jej nie zawiodę?

Młodszy facet boi się, że nie sprosta oczekiwaniom kobiety. Że nie będzie potrafił zachować się w jakiejś sytuacji.  Że swoim zachowaniem okaże niedojrzałość i wtedy ona zostawi go dla starszego, dobrze sytuowanego mężczyzny. Spokojnie, jeśli kobieta kocha faceta, to nie zraża się błędem. Każdy je popełnia. Jeśli widzi, że ukochany facet ma dobre intencje, to przecież go nie zostawi. Panie są bardziej wyrozumiałe, niż wydaje się mężczyznom.

Dodaj komentarz