Miłość i związki

Młodszy facet – jak może sprawdzić, czy jest traktowany poważnie?

czy ona chce związku

Młodszy facet nie zawsze podchodzi na luzie do znajomości ze starszą kobietą. Czasem zależy mu na związku. Wtedy pojawiają się problemy i pytanie: czy ona traktuje mnie poważnie.  Jak młodszy facet może sprawdzić, czy dla kobiety jest poważnym kandydatem na partnera?

Poznaj ją ze swoimi znajomymi

Kobieta, która nie ma wobec ciebie poważnych zamiarów, nie będzie chciała poznawać twoich znajomych. Nie ma to dla niej najmniejszego sensu, w końcu nie myśli o tobie przyszłościowo.  Kobieta, której zależy na facecie, będzie chciała nie tylko poznać jego znajomych, ale też dobrze wypaść w ich oczach. W związku z tym zrób jej mały test i zapoznaj ją ze swoimi znajomymi. Na początek mogą to być twoi współlokatorzy czy koledzy z pracy. Jeśli ona ucieszy się, że ich poznała, to dobry znak. Jeśli będzie jej nieswojo, to coś jest na rzeczy.

Spróbuj poznać jej znajomych

Możesz zapytać wprost, czy możesz iść z nią na piwo z jej znajomymi albo zabrać ją na koncert w mieście – dni miasta, juwenalia etc. Jeśli pójdzie z tobą w miejsce, gdzie może spotkać swoich znajomych i pozwoli się trzymać za rękę, obejmować i całować, to dobry znak. Jak spotka kogoś znajomego i cię normalnie przedstawi, to jeszcze lepiej.

Jak reaguje na wspólne zdjęcia?

Chcesz zrobić sobie z nią wspólne zdjęcie na koncercie, gdy mocno ją obejmujesz. Zwróć uwagę na jej reakcję. Jeśli się zgodzi, to nie ma złych intencji. Jeśli zacznie kręcić, to coś jest na rzeczy. Bądź ostrożny, bo może to oznaczać, że chce utrzymać waszą znajomość w tajemnicy.

Czy liczy się z twoim zdaniem?

Zobacz, jak traktuje twoje zdanie. Czy liczy się z nim, czy ma to gdzieś. Możesz jej np. zasugerować, że chciałbyś, aby założyła szorty i top. Jeśli w tym przyjdzie na spotkanie, to dobry znak. Liczy się dla niej twoje zdanie, bo jesteś dla niej ważny.

Patrz na drobne gesty

Połóż się blisko niej, gdy razem oglądacie film i zobacz, co ona na to. Jeśli zacznie się do ciebie przytulać, to dobry znak, zwłaszcza gdy jej gesty nie mają podtekstu seksualnego. Możesz być pewny, że ona traktuje cię poważnie, jesteś dla niej mężczyzną, w którym widzi potencjalnego partnera. Oczywiście zareaguj pozytywnie na jej gest, bo kobiety są dość bierne, gdy boją się reakcji faceta.

Czy ona za każdym razem dąży do seksu?

Jeśli kobiecie zależy na seksie, to nie będzie czekała nie wiadomo na co. Będzie dążyła do niego na jednej z pierwszych dwóch randek. Jeśli ona czekała na twoją inicjatywę i zasadniczo dalej na to czeka, to prawdopodobnie dlatego, że nie chce dać ci powodów, byś myślał, że jej chodzi tylko o seks.

Czy podejmuje rozmowy na poważniejsze tematy, gdy je rozpoczynasz?

To, czy ona myśli o tobie poważnie, możesz sprawdzić, zarzucając poważniejsze, a zarazem bezpieczne tematy. Zapytaj ją, czy woli mieszkać w domu, czy bloku. Ile dzieci chciałaby mieć? Jakie imiona by im nadała? Co sądzi o ślubie? Czy ma już jakąś wymarzoną suknię? Kogo wzięłaby na swojego świadka?  Czy zmieniłaby nazwisko na męża, czy woli panieńskie lub dwuczłonowe? Żeby nie wyskoczyć z tematem ni stąd, ni zowąd, dobrze jest  włączyć komedię romantyczną i w jej trakcie zadawać takie pytania, mając jakąś podkładkę. To normalne pytania, z którymi sam się nie odsłaniasz. Nie pokazujesz bowiem, że ci zależy, tylko film cię zainspirował do żartobliwych pytań. Jeśli ona sensownie i sprawnie odpowiada na pytania, to znaczy, że jej na tobie zależy. Takie pytania podświadomie działają na kobiety i sprawiają, że ona zastanawia się, czy wzięłaby ślub z tobą.

Jak reaguje, gdy mówisz o was „my”?

Używaj czasowników w liczbie mnogiej  – pamiętasz, jak widzieliśmy/spotkaliśmy się po raz pierwszy/poszliśmy na piwo do…  Gdy facet mówi „my”, a nie „ja”, nawet w przypadku zwykłych rzeczy, to w kobiecie włącza się lampka alarmowa. Jeśli ona nie ma czystych intencji wobec ciebie, to podświadomie użyje liczby pojedynczej. Jeśli także przystanie na liczbę mnogą, to dobry znak.

Jak reaguje, gdy mówisz do niej Niunia lub zdrabniasz jej imię?

Kobiety, które chcą związku, lubią, gdy mężczyzna zdrabnia ich imię lub zwraca się do nich w pieszczotliwy sposób.  Zrób prosty eksperyment, powiedz jej: Niunia/Kotku/Marysiu, chcesz poduszkę? Jeśli ona zdrobni twoje imię albo wymyśli ci jakieś pieszczotliwe określenie, ewentualnie przytuli się do ciebie, da ci całusa w policzek, to jesteś na dobrej drodze.

Czy chce zostawić u ciebie jakieś drobiazgi na poczet przyszłych wizyt?

To najprostszy sposób, by sprawdzić, czy ona chce związku, jeśli nie chcesz jej o to zapytać wprost, narażając się na odrzucenie. Powiedz w żartach, że ma dużą i ciężką torebkę, zasugeruj jej, żeby zostawiła u ciebie parę drobiazgów, aby nie musiała ich do ciebie targać. Jeśli coś zostawi, to znak, że jest gotowa na poważniejszą relację  i związek.

Zaproponuj jej, by częściej do ciebie wpadała i sprawdź jej reakcję

Gdy odprowadzisz ją pod jej dom, powiedz jej, żeby czasem do ciebie wpadła na film albo rozmowę przy winie. Jeśli twoje zaproszenie rzucone, ot tak, zadziała i ona zadzwoni niebawem, pytając, czy może do ciebie wpaść z czymś słodkim, to znaczy, że traktuje cię poważnie.

Postaw na żartobliwą grę słów

Gdy leżycie razem przytuleni, możesz jej powiedzieć w żartach: chyba się za mną stęskniłaś, skoro tak mocno się dzisiaj przytulasz.  Jeśli ona potwierdzi bez zastanawiania się, to znaczy, że naprawdę cię kocha.

Dodaj komentarz