Opinie W kuchni

Młodość i zdrowie z Sante

mlodosc-i-zdrowie-z-sante

W Chinach herbata zielona jest bardziej ceniona od herbaty czarnej. Jej delikatny smak sprzyja medytacji dlatego też powszechnie spożywana jest przez większość kultur Dalekiego Wschodu, od Indii po Japonię.

Z kolei Jagody goji są źródłem żelaza i błonnika pokarmowego, a także małymi, witaminowymi “bombami młodości”. Razem z zieloną herbatą stanowią prawdziwą ucztę dla ciała i dla ducha. Wybierz herbatę Sante dla siebie:

Herbata Zielona Yunnan Silver Tips – tylko 3 górne listki

Herbata Yunnan Silver Tips pakowana jest ręcznie przy wielkiej staranności każdego ruchu rąk, gdyż jej delikatne i długie listki łatwo się kruszą.

Spróbuj je rozwinąć, a Twoim oczom ukażą się trzy górne listki wprost ze szczytu herbacianego krzewu, sprawiające wrażenie jakby były zerwane przed sekundą – widok magiczny, nie tylko dla koneserów.

Herbata Zielona Yunnan Fruit Essence

Herbata zielona Yunnan Fruit Essence to wyjątkowa mieszanka szlachetnych herbat zielonych z kawałkami owoców wiśni, skórką pomarańczy i płatkami róży.

Znajdują się tu dwie, kontrastujące ze sobą kolorem, herbaty zielone – silver moon o srebrzystych listkach i tie guan jin w kolorze ciemnozielonym. Obie herbaty cenione są za cudowny smak i aromat. W połączeniu z suszonymi owocami wiśni i płatkami róźy, mieszanka ta nie tylko świetnie smakuje, ale i wygląda zjawiskowo.

Jagody Goji

Zamiast ciasteczek sięgnij po jagody Goji! Uznawane są za „super fruits”, czyli super owoce:

  • dzięki zawartości witaminy E – pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym;
  • dzięki zawartości witaminy A- pomagają w zachowaniu zdrowej skóry i prawidłowego widzenia.

(spożywanie 50g jagód Goji dziennie, w ramach zrównoważonego sposobu żywienia i aktywnego trybu życia, pozwoli uzyskać powyższy efekt zdrowotny.)

Jagody goji są podstawą wielu inspiracji kulinarnych i znajdują zastosowanie jako dodatek do ciast i deserów, musli oraz batonów zbożowych, ryżu, zup.

Sante

Dodaj komentarz