Seks

Mity nt. kobiecej seksualności, w które wierzą mężczyźni

kobieca seksualność mity

Kobieca seksualność dla większości facetów jest jeszcze bardziej skomplikowana od fizyki kwantowej.  Nic dziwnego, że obrosła ona licznymi mitami.  Wiele z nich cię zaskoczy. Oto mity nt. kobiecej seksualności, w które wierzą mężczyźni.

Gdybym wyglądał jak Brad Pitt, to zawsze miałaby ochotę na seks

To nie działa tak, że kobieta odmawia ci seksu, bo brakuje ci muskulatury, masz mało męskie rysy twarzy etc. Kobieta czasem zwyczajnie nie ma ochoty na seks, bo jest przed okresem i boli ją brzuch oraz piersi.  Jej odmowa nie ma nic wspólnego z twoją atrakcyjnością,  możesz być tego pewny, jeśli już kochaliście się, a ona nie protestuje, gdy ją dotykasz.

Podczas orgazmu kobieta krzyczy

Nieprawda, krzyczą gwiazdy porno, a w realnym świecie kobiety przeżywają orgazm na wiele sposobów. Jedne bardzo mocno wtulają się w mężczyznę, drugie zaczynają go całować, trzecie łapią go za tyłek, a inne mają swój oryginalny sposób celebrowania rozkoszy.

Każda kobieta marzy o ostrym seksie

Nieprawda, większość kobiet nie chce ostrego seksu, lecz romantyzmu, czułości, poczucia bliskości i bycia kochaną. Mamy bardzo wrażliwe ciała, a pochwa bez odpowiedniej gry wstępnej jest podatna na otarcia. Kobiety zwyczajnie nie chcą doświadczać bólu podczas penetracji. Owszem, jakiś niewielki odsetek lubi ostry seks, ale więcej kobiet ceni sobie delikatność.

Ona chce uprawiać seks na pierwszej randce, ale ma hamulce etyczne

Kobiety na pierwszej randce w zdecydowanej większości przypadków chcą ocenić, czy z tym facetem w ogóle opłaca się umawiać na drugą randkę. Jeśli tak, to przystępują do dalszej weryfikacji delikwenta. Większość nie ma ochoty na seks na wczesnym etapie znajomości, bo nie wie, czego może spodziewać się po mężczyźnie i zwyczajnie nie czuje się przy nim bezpiecznie. Gdy lepiej poznamy faceta, z reguły wszystko samoistnie idzie do przodu.

Ona marzy o byciu poniżaną

Nie, nie chcemy, aby facet poniżał nas słownie i upokarzał w sposób fizyczny. Takie zabawy wcale nie bawią przeciętnej kobiety. Takie atrakcje lubią tylko niektóre panie, pokusimy się o stwierdzenie, że wąska grupa przedstawicielek płci pięknej, więc szanse, że na takową trafiłeś, są małe.

Ona chce dostać klapsa

Nie wiadomo, skąd wzięło się przekonanie, że mocny klaps w pupę i ciągnięcie za włosy intensyfikuje u pań doznania rozkoszy. Zdecydowana większość odczuwa nieprzyjemny ból i ma ochotę zakończyć erotyczne igraszki.

Marzy o tym, aby się na nią rzucić

Na pewno nie chce, byś dobierał się do niej siłą i przy jej użyciu powalał ją na łóżko. Nie mamy nic przeciwko, gdy facet, z którym się spotykamy, przygarnia nas do siebie i zaczyna namiętnie całować, powoli włączając w to dłonie. Ręce błądzące po całym ciele to przyjemna perspektywa, gdy spotykamy się z mężczyzną od pewnego czasu, był seks, dotyk, jest przyciąganie fizyczne.  Możesz nas powalić na łóżko w delikatny sposób, aby nas przytulić, a potem pocałować i dotykać po ciele. Nie chcemy jednak poczuć się jak aktorka udająca ofiarę gwałtu.

Jeśli mówi: nie, dalej rób swoje, bo myśli: tak

Jeśli kobieta mówi: nie, to musisz przerwać. Ona wyraża swój jawny sprzeciw wobec twojego dążenia do seksu lub konkretnej praktyki seksualnej, na którą nie ma najmniejszej ochoty.  Gwałty biorą się stąd, że mężczyzna często nie rozumie znaczenia słowa: nie. Ona się z tobą nie bawi, to nie jest nastoletnie droczenie się z ukochanym.

Jak facetowi nie stanie, on straci w jej oczach

Nie straci, bo o jego wartości nie świadczy pełna erekcja, ale inne czynniki. Jeśli wcześniej u niej zapunktowałeś dobrą postawą, dałeś się poznać jako opiekuńczy i czuły facet, to problemy z erekcją ci jej nie odbiorą. Wiesz, kiedy kobieta myśli źle o facecie? Wcale nie wtedy, gdy mu nie staje, bo tak się czasem zdarza, ale wtedy, gdy nie umiesz jej przytulić po seksie, być czułym i delikatnym w trakcie, pomijasz grę wstępną.

Przedwczesny wytrysk sprawi, że straci ochotę seksem

Nie straci, będzie zadowolona, że tak na ciebie działa. Od czego masz palce, ręce i usta? Możesz jej sprawić przyjemność w inny sposób. Do wyboru masz seks oralny, stymulację łechtaczki palcami, namiętne pocałunki z języczkiem, pieszczoty piersi polegające na całowaniu, lizaniu i delikatnym masowaniu, stymulację wewnętrznej strony ud i pieszczoty pośladków realizowane z wyczuciem.

Ona będzie się śmiała z mojego penisa i braku doświadczenia

Jeśli to nie jest jakaś wariatka, która ogólnie wyśmiewa ludzi, to nie bój się. Ona nie wyśmieje twojego penisa, nie zacznie kpić z braku doświadczenia.  Spokojnie. Wiesz, że kobiety, gdy szukają mężczyzny na poważnie, potrafią dużo bardziej docenić prawiczka niż miejskiego ogiera? Ona też jest niezdarą i szuka wyrozumiałego faceta. Może obydwoje okażecie sobie zrozumienie?

Pochwa jest zawsze gotowa na penetrację

Nie jest, ona jest bardzo ciasna i słabo nawilżona, gdy pomijasz grę wstępną i chcesz od razu wsadzić do niej penisa. Jest to dla kobiety ogromny ból, więc działaj po kolei. Pokaż, że jesteś namiętnym kochankiem i potrafisz pieścić kobiety.  Gdy ona będzie mokra na dole i naprawdę rozpalona, seks z tobą będzie dla niej czystą rozkoszą.

Ona marzy o analu, tylko o tym nie wie

Od razu ujawnia się protekcjonalne podejście mężczyzny. On wie lepiej, czego potrzebujesz i o czym marzysz. To ciekawe, bo sama zainteresowana ma największą wiedzę w tym zakresie.  Kobiety nie lubią seksu analnego, gdyż ten sprzyja infekcjom, jest doświadczeniem pełnym bólu etc. Owszem, części sprawia to przyjemność, ale znowu jest to niewielki odsetek populacji.

Im gorzej ją traktujesz podczas seksu, tym lepszym będziesz kochankiem

Kobiety nie chcą zostać sponiewierane, jak twierdzą niektórzy. Jeśli uważasz, że masz ją upokarzać, to jesteś w sporym błędzie. Ona cię zostawi, zanim dojdzie do pierwszego seksu.  Kobieta chce czułego faceta, który umie ją pieścić, nie chodzi tu o penetrację, lecz grę wstępną.  Delikatnością ugrasz zdecydowanie więcej.

Udany seks równa się orgazm

Niekoniecznie, orgazm może być, a seks może zapisać się w jej pamięci jako totalnie beznadziejny. Kobiety bardzo często są zawiedzione brakiem czułości.  Gdy seks przestaje służyć budowaniu bliskości i poczucia bycia atrakcyjną dla mężczyzny, staje się dla kobiety mało satysfakcjonujący. Orgazm był, ale co z tego?  Orgazmu może nie być, ale facet będzie tak czuły podczas gry wstępnej, że nie ona będzie marzyła wyłącznie o seksie z nim.

Kobiety wolą doświadczonych mężczyzn niż prawiczków

Część woli starszych i doświadczonych, zwłaszcza gdy zależy im na seksie bez zobowiązań. Ale kobiety, które szukają faceta na poważnie, mogą być zadowolone z seksu z prawiczkiem. Taki facet to skarb, bo z reguły bardzo się stara, wszystkiego się uczy, więc można zaszczepić w nim dobre nawyki – nie rozpoczynaj seksu bez gry wstępnej. Poza tym to piękne, że w dzisiejszych czasach jakiemuś facetowi chciało się czekać na odpowiednią kobietę.  Prawiczek jawi się jako lepszy kandydat w oczach kobiet szukających prawdziwej miłości i czułego seksu.

Dodaj komentarz