Psychologia

Mity na temat kobiet, w które wierzą mężczyźni

Mity na temat kobiet, w które wierzą mężczyźni

Mężczyźni często przekazują sobie nawzajem rady, w których powodzenie szczerze wierzą. Jednak wiele z nich nijak ma się do rzeczywistości.  Nie zawsze to, co radzi ci twój najlepszy przyjaciel, okazuje się skuteczne. Przedstawiamy mity na temat kobiet, w które wierzą mężczyźni.

Bądź dla niej chamski, je to kręci

Otóż nie kręci, normalne kobiety nie szukają dla siebie chama i prostaka, który będzie wobec nich niemiły.  Jeśli naprawdę zależy ci na kobiecie, to odzywaj się do niej i bądź miły. Istnieje spora różnica między: spotkajmy się dzisiaj o 22, co ty na to? a masz do niej mnie przyjść dziś o 22.  Mężczyźni często za namową kolegów zaczynają na siłę udawać macho, którzy nie rozumieją racjonalnych argumentów. Jeśli ona ci odmówi, ale jest miła i sensownie to uzasadnia, nie obrażaj się na nią.  Zawsze można ustalić inny termin, który pasuje wam obojgu. Albo dopytać się, w czym tkwi problem, dlaczego nie może się spotkać. Czasem ona nie może iść na imprezę, bo gdzieś rano jedzie, ale może się spotkać. Impertynencja i chamstwo nie kręci normalnych kobiet. Możesz w ten sposób przyciągnąć do siebie określony typ pań. Takie, które lubią być ofiarą, bo nie znają innego życia.

Kobiety lubią ostry seks oraz ostre nawijki

Nie wiadomo, skąd wziął się ten pogląd, ale większość kobiet nie czeka na to, aż kolejny facet w chamski sposób zaproponuje seks, a potem je sponiewiera. Jeśli chcesz, aby ona się zgodziła, postaw na coś przeciwnego. Odwołaj się do jej emocji i zmysłów, a nie do wulgarnych tekstów zasłyszanych od kolegów.  Jeśli powiesz jej coś normalnego w stylu: mam na ciebie ochotę, pragnę cię, chcę się do ciebie poprzytulać, to zyskujesz dużą większą szansę na powodzenie. Już nawet zwykłe: wpadnij do mnie albo nocuj u mnie jest dużo lepszym rozwiązaniem, niż walenie jakiegoś wulgarnego tekstu. To raczej przynosi efekt odwrotny do zamierzonego.  Jak chcesz zabić w niej podniecenie, to możesz być wulgarny. Poza tym słuchaj tego, co ona ci mówi. Otóż to, słuchaj, a nie zakładaj, że koledzy mają rację mówiąc, że one wstydzą się powiedzieć, że lubią ostrzej. Jeśli ona mówi, że woli delikatniej, to znaczy, że to ją kręci.

Jakby jej zależało, to by się zgodziła

To, że ona czasem odmówi, nie znaczy od razu, że jej nie zależy. Każdy może mieć już inne plany, gorzej się czuć, mieć więcej pracy lub nie mieć nastroju na seks.  Poza tym miej na uwadze kwestie praktyczne. Jeśli chcesz się z nią spotkać wieczorem, to zaproponuj, że po nią przyjdziesz, a nie, że ona ma sama do ciebie dotrzeć. Faceci często uważają, że kobiety ciągle marudzą i im nie zależy. Zapominają przy tym, że wiele z nich boi się chodzić samej po nocy po mieście, bo jest to niebezpieczne. Gdy są zmęczone, muszą się wyspać, bo nie podniecają się z marszu etc. Wystarczy odrobina wyrozumiałości, a znajdziecie jakieś rozwiązanie.  Nie każda odmowa to tania wymówka, nie każda kobieta chce cię oszukać.

Dodaj komentarz