Kultura Styl życia

Miłość według przepisu, czyli słodko-gorzkie cappuccino – Karolina Wilczyńska

Miłość według przepisu, czyli słodko-gorzkie cappuccino

Kawiarenka za rogiem właśnie doczekała się drugiego tomu. W powieści Miłość według przepisu, czyli słodko-gorzkie cappuccino powracają dobrze znani nam bohaterowie. Jakie niespodzianki dla swoich czytelników przygotowała tym razem Karolina Wilczyńska?

Ludzkie sekrety

Kawiarenka za rogiem staje się świadkiem wielu ciekawych wydarzeń i ludzkich emocji.  Poznajemy małe i duże tajemnice głównych bohaterów. Towarzyszymy Miłce, gdy ta przeżywa radości, rozczarowania i odczuwa narastające zwątpienie. Kobieta zadaje sobie kilka pytań, które chwilowo muszą pozostać bez odpowiedzi.

Nieporozumienia w związku

Karolina Wilczyńska w swojej najnowszej powieści  pt. Miłość według przepisu, czyli słodko-gorzkie cappuccino pokazuje, że każdy związek narażony jest na zagrożenie. W każdej relacji prędzej czy później pojawiają się jakieś nieporozumienia, które trzeba wyjaśnić. Inaczej można stracić zaufanie do drugiej osoby i wówczas nawet miłość nie pomoże nam uratować związku.

Czasem nieporozumienia narastają i stają się gorzkie jak filiżanka nieposłodzonej kawy.  Bardzo trudno ją przełknąć, ale trzeba to zrobić, skoro samemu zgotowało się sobie taki los.

Czy to odpowiedni mężczyzna?

Miłka na własnej skórze przekona się, czy szef, który wpadł jej w oko, jest rzeczywiście odpowiednim mężczyzną na jej partnera.  Młodej kobiecie przyjdzie się zmierzyć z dojmującym uczuciem samotności i opuszczenia.  Miłka zobaczy, co to znaczy mieć faceta, który de facto nie jest w stanie udzielić jej choćby najmniejszego wsparcia.

Miłość według przepisu, czyli słodko-gorzkie cappuccino to z pozoru lekka powieść obyczajowa, która bawi i wzrusza. W rzeczywistości jednak Karolina Wilczyńska zwraca uwagę czytelnika na znaczenie zaufania w związku oraz problem związany z akceptacją drugiego człowieka. Miłka nie jest modelką z pierwszych stron gazet, ale nie oznacza to, że nie zasługuje na prawdziwą miłość.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz