Kultura Styl życia

Miłość toksyczna – Agnieszka Przybysz

Miłość toksyczna – Agnieszka Przybysz

Toksyczne relacje zdarzają się każdemu z nas, wbrew pozorom wcale nie muszą świadczyć, że mamy problem ze sobą i dlatego przyciągamy do siebie takich, a nie innych ludzi. Nie wybieramy sobie bowiem współpracowników w firmie czy sąsiadów.  Miłość toksyczna to poradnik psychologiczny napisany przez Agnieszkę Przybysz.  Jak wyrwać się z niezdrowych relacji?

Każdy z nas zna toksyczne osoby

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkał toksyczną osobę. Mogła to być koleżanka z klasy, kolega ze studiów, kierownik w firmie lub złośliwy sąsiad. Tacy ludzie odbierają nam pozytywną energię, ale nie tylko. Osoby, które tkwią w toksycznych relacjach, często borykają się z niskim poczuciem własnej wartości, problemami zdrowotnymi, brakiem spełnienia zawodowego, a ich zadowolenie z rodziny jest niskie.

Jak zmienić dynamikę toksycznych relacji?

Agnieszka Przybysz w swoim najnowszym poradniku Miłość toksyczna pokazuje, w jaki sposób możemy zmienić dynamikę w toksycznych relacjach.  Wskazuje też cechy, które mogą świadczyć, iż znajomość z konkretną osobą więcej nam zabiera, niż daje. Dzięki jej wskazówkom dowiadujemy się, jak rozpoznać manipulanta i w jaki sposób możemy się przed nim chronić.  Z pomocą Agnieszki Przybysz uzdrowisz tę część siebie, która została skrzywdzona przez toksycznych ludzi.

Wieloletnie doświadczenie w pracy coacha

Miłość toksyczna to książka, która nie opiera się wyłącznie na wiedzy naukowej. Znajdziemy w niej wiele ciekawych historii, o których nie dowiesz się z ust psychologa.  Agnieszka Przybysz w swojej książce wykorzystuje własne doświadczenie zawodowe. Od 2005 roku pomogła wielu osobom wyjść z toksycznych relacji. Pracowała z nimi zarówno indywidualnie, jak i za pośrednictwem internetu czy w grupach.

Książka dla każdego, kto chce nauczyć się rozpoznawać manipulację

Wskazówki zawarte w książce Miłość toksyczna nie są skierowane wyłącznie do kobiet. Po poradnik może sięgnąć każdy, kto chce nauczyć się rozpoznawać manipulatorów i radzić sobie z ich sztuczkami.

Agnieszka Przybysz jest pionierką coachingu w Polsce. Od lat zajmuje się psychologią relacji i wspieraniem przedsiębiorczych kobiet. Ma na swoim koncie wiele bestsellerów, w tym książki takie jak Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze.

Miłość toksyczna ukazała się nakładem wydawnictwa Nowa Proza, patronat nad książką objął między innymi Coaching Institute.

Komentarze (3)

Rosia58

3 miesiące temu

Niestety, wiele osób jest toksycznych i trudno jest nie trafić nigdy na takiego człowieka. Chyba trzeba by nie pracować i mieszkać w głuszy.

Zostaw komentarz