Miłość i związki

Miłość kobiety do mężczyzny, czyli jak kochają panie

miłość kobiety do mężczyzny

Miłość matki do dziecka jest bezinteresowna, natomiast ojciec zwykle kocha za coś. Nic dziwnego, że mężczyźni, którzy tylko słyszeli, że ojciec ich kocha, a ten odszedł z ich życia, uważają, że nikt nie może ich pokochać. Tacy faceci często są wręcz przekonani, że nigdy nie zasłużą na miłość żadnej kobiety, a zwłaszcza takiej, którą sami postrzegają jako bardzo atrakcyjną. Ona też w końcu się na nich pozna i odejdzie. Jak wygląda miłość kobiety do mężczyzny?

Na miłość kobiety nie musisz sobie zasłużyć!

Miłość kobiety do mężczyzny nie jest wprawdzie tak bezinteresowna jak miłość matczyna, ale też nie przypomina w niczym miłości ojcowskiej. Kobiety na ogół po prostu zakochują się w mężczyźnie, gdy czują, że to ten jedyny. Każda z nas szuka kogoś innego. Czasem cecha, która dla jednych jest wadą, dla drugich okazuje się zaletą. Owszem, panie mają zdrowy rozsądek, dzięki któremu unikają niebezpiecznych związków, ale mężczyzna nie musi spełnić całej listy oczekiwań, być perfekcyjnym, by zasłużyć sobie na miłość.

Jak kochają panie?

Bardzo często miłość w wykonaniu kobiet wygląda następująco. Pewnego dnia na ulicy wpadają na faceta, który jest przystojny i w ich typie. Postanawiają go lepiej poznać, gdyż wydaje się interesujący. Umawiają się na spotkania i wtedy albo okazuje się, że w towarzystwie tego faceta czują się szczęśliwe i bezpieczne, albo coś nie styka. To po prostu się czuje, na ogół w podjęciu odpowiedniej decyzji pomaga podświadomość, która analizuje drobne gesty. Kobiety nieświadomie zwracają uwagę na to, czy mężczyzna zdradza cechy agresji. A może pod maską twardziela kryje się opiekuńczy facet, który pragnie je chronić, martwi się o nie etc. Ważna jest dla nich także czułość, to jak mężczyzna traktuje je podczas seksu, czy czują się przy nim swobodnie etc.

Miłość kobiety do mężczyzny opiera się na emocjach, jakie w niej budzi

Mężczyźni często uważają, że na miłość kobiety muszą sobie zasłużyć. Mieć super pracę, dużo pieniędzy, własne mieszkanie, wypasiony samochód, świetne wykształcenie etc. Tymczasem miłość to nie nagroda za realizację jakiegoś planu. Kocha się kogoś za to, jakim jest człowiekiem, a nie jego perfekcjonizm i odhaczanie kolejnych punktów z długiej listy wymagań. Jakiś facet może mieć wybitne osiągnięcia zawodowe i dysponować sporym majątkiem, zachowywać się idealnie, ale kobieta się w nim nie zakocha. Może natomiast obdarzyć miłością mężczyznę, który może nie jest chodzącą doskonałością, ale przy którym może być sobą i wie, że jej nie skrzywdzi.

Ona zasługuje na kogoś lepszego, czyli największa bujda, w którą wierzą wartościowi i niepewni siebie mężczyźni

Skoro wybrała ciebie, to znaczy, że jesteś dla niej kimś wyjątkowym i nie tylko spodobałeś się jej wizualnie, ale też z charakteru. Nie jesteś ideałem, nikt nie jest, ale jest jej z tobą dobrze. Przy tobie czuje się szczęśliwa. Lubi, gdy może się do ciebie przytulić. Podoba jej się wspólny seks, to jak jej dotykasz i całujesz. Ceni sobie twoje poczucie humoru, docenia twoją pasję. Choć daleko ci do ideału, nie wymieniłaby ciebie na nikogo innego. Zakochała się w tobie od pierwszego wejrzenia, potem zweryfikowała twój charakter i wyszło jej, że to właśnie z tobą chce być. To nie jest tak, że nagle się rozmyśli, pozna ciebie bliżej i uzna, że trzeba od ciebie uciekać. Ona wie, jakie masz wady. A mimo to chce z tobą być. Uwierz, że wie, czego chce. A skoro chce ciebie, to możesz poczuć się jak prawdziwy szczęściarz i po prostu zadzwonić do niej nawet późnym wieczorem, gdy będziesz już po pracy. Zobaczysz, że ona chętnie się z tobą spotka, nawet po 22/23, i nie chodzi jej tylko o seks, ale też o to, by spędzić z tobą czas i po prostu się przytulić. Dla zakochanej kobiety nie istnieje coś takiego jak niedogodna pora, termin czy miejsce. Chętnie zmieni swoje plany, by pojechać z tobą do twoich znajomych i spędzić z tobą popołudnie. Nieważne gdzie, ważne, że razem z tobą. Nie wierzysz? Sprawdź. Zobaczysz, że nie odmówi ci spotkania ani wspólnego wyjazdu.

Dodaj komentarz