Seks Stop z rutyną!

Miłość francuska źródłem przyjemności

milosc-francuska-zrodlem-przyjemnosci

Seks oralny często bywa określany mianem miłości francuskiej. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jak wielką satysfakcję mogą zapewnić pieszczoty językiem.

Miłość francuska w niektórych kręgach wciąż stanowi temat tabu. Uchodzi za wyuzdaną i nieprzyzwoitą formę aktywności seksualnej. Niektóre osoby chętnie zmodyfikowałyby scenariusz w sypialni, ale w ich świadomości zapisało się, że seks oralny uprawiają kobiety pozbawione zasad moralnych.

Seks oralny a dyskomfort

Część kobiet obawia się, że zabraknie im umiejętności. Niektórych „brzydzą” miejsca intymne. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż higiena osobista odgrywa niezwykle istotną rolę. Wiele osób odczuwa dyskomfort podczas seksu oralnego, ponieważ odnosi wrażenie, iż partner pieści brudne części ciała. Na szczęście ten problem można łatwo rozwiązać, biorąc wspólny prysznic przed przystąpieniem do miłosnych igraszek.

Miłość francuska – jednokierunkowa przyjemność

Niektóre osoby seks oralny utożsamiają z jednokierunkową przyjemnością. W rzeczywistości wszystko zależy od ustaleń partnerów. Możemy umówić się, że najpierw sprawimy przyjemność ukochanemu, pieszcząc jego penisa, a później on doprowadzi nas do rozkoszy.

Seks oralny a bliskość partnerów

Miłość francuska zbliża partnerów. Dotykanie ustami penisa czy pochwy jest niezwykle intymnym przeżyciem. Seks oralny wymaga zaufania i bezwarunkowej akceptacji.

Miłość francuska – zalety

Seks oralny stanowi źródło przyjemności, ponieważ ruchy języka są niezwykle precyzyjne. Stosunkowo łatwo można dostosować intensywność i rodzaj ruchów do potrzeb partnera/partnerki. Kreśląc kółka wilgotnym, rozgrzanym językiem, dostarczamy ukochanemu niezapomnianych doznań.

Irmina

Seks oralny często bywa określany mianem miłości francuskiej. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jak wielką satysfakcję mogą zapewnić pieszczoty językiem.

Seks oralny jako alternatywa

Miłość francuska stanowi doskonałe rozwiązanie dla par, które nie mogą sobie pozwolić na seks połączony z penetracją. Tą nietypową formą pieszczot powinni zainteresować się mężczyźni, którzy mają problem z erekcją czy kobiety w zaawansowanej ciąży.

Stosunek mężczyzn do seksu oralnego

Mężczyźni zazwyczaj nie mają problemu z miłością francuską. Sprawianie przyjemności partnerce nie budzi w nich oporu i nie przyczynia się do zażenowania. W przypadku kobiet sytuacja wygląda inaczej.

Seks oralny – opór partnerki

Istnieje wiele czynników, które mogą budzić opór pań. Wśród najpopularniejszych wymienia się: zapach penisa, smak spermy, odruch wykrztuśny i uczucie zakneblowania ust. Niektóre problemy można rozwiązać. W przypadku zapachu i smaku członka sprawdza się wspólna kąpiel, podczas której partnerka dokładnie myje penisa partnera.

Warto jednak pamiętać, iż seks powinien być źródłem przyjemności. Jeśli nie potrafimy przekonać się do miłości francuskiej, nie należy ulegać partnerowi. Przekraczanie pewnych barier, wbrew naszej woli, może odbić się negatywnie na naszej psychice.

Irmina

Komentarze (3)

filodendron

9 lat temu

Ja myślę ,że kobiety nie przepadają za seksem oralnym. Kobiety często są wykorzystywane przez mężczyzn w tej dziedzinie,np. kobieta liże ,a potem nie ma wzajemności. Często widać na filmach amerykańskich- mężczyzna stoi, kobieta zniża głowę i …,a potem idą do łóżka.Piosenkarka
Madonna powiedziała kiedyś ,że dlatego została gwiazdą ,bo już miał dość łykania spermy. I chyba większość kobiet za tym nie przepada.

pati25

9 lat temu

Seks powinien być dla obu partnerów przyjemny.
Powinniśmy czerpać z niego radość,przyjemność.A czy seks oralny jest dla partnerów taki przyjemny ?Na pewno jest on rozwiązaniem przy wielu problemach

Zostaw komentarz