Miłość i związki

Kiedy mężczyźni najczęściej kłamią i dlaczego to robią?

kiedy facet kłamie

Faceci czasem mijają się z prawdą, bo chcą dobrze wypaść. Ba, czują się do tego zobligowani. Ich kłamstwa nam, kobietom, wydają się kosmiczne. Co tu dużo mówić, żadna z nas nie wymyślałaby takich historii i raczej nie uważałaby, że należy się nimi chwalić. Kiedy mężczyźni najczęściej kłamią i dlaczego to robią?

Czas spędzony na siłowni

Faceci lubią licytować się, który ćwiczy częściej i intensywniej. Jeśli i on dołączył do tego grona, możesz być pewna, że troszkę przekłamuje rzeczywistość. On chce po prostu wypaść na faceta o ogromnej tężyźnie fizycznej, który dba o rozwój mięśni. Jeśli twierdzi, że ćwiczy codziennie, może okazać się, że robi to 3 razy w tygodniu.

Rozmiar penisa

Mężczyźni rywalizują pod względem wielkości członka. Każdy chciałby mieć większego niż ma i dlatego lubią sobie dodawać parę centymetrów, aby poczuć się pewniej w towarzystwie. Nic na to nie poradzisz.

Zdrowie

Najbardziej pożądany to zdrowy mężczyzna, dlatego żaden nie przyzna się, że na coś choruje. Z jednej strony ma prawo do tajemnicy, z drugiej mógłby mieć nieco więcej wiary w swoją kobietę i nie zakładać, że go zostawi, bo zmaga się z jakimś przewlekłym schorzeniem, np. cukrzycą, nadczynnością tarczycy etc.

Liczba partnerek seksualnych

Mężczyźni często dodają sobie więcej kochanek, aby wyjść na bardziej doświadczonych i cieszących się ogromnym powodzeniem. Jeśli on przechwala się kochankami, to znaczy, że nie miał ich zbyt wiele w swoim życiu.

Sprawność fizyczna

Faceci chcą nierzadko zaimponować kobiecie, pokazując jej, jaką sprawnością fizyczną władają. W ogóle nie ma w tym nic złego, dopóki nie podejmują się wyzwań, które mogą zakończyć się uszczerbkiem na ich zdrowiu.

Pewność siebie

Każdy facet jest pewny siebie i zachowuje się jak macho. Tak przynajmniej można wnioskować po masce, jaką codziennie zakładają mężczyźni. Najgorsze jest to, że wielu z nich w rzeczywistości ma w sobie więcej wrażliwości i delikatności, niż chce pokazać. Wbrew pozorom nie są to wady, których kobieta nie zaakceptuje u swojego partnera. Panie wolałaby, aby mężczyzna był po prostu sobą. Nawet jeśli miałoby to oznaczać bycie wrażliwszym. Prawda jest taka, że dopóki nie wiemy, co czuje facet, nie możemy mu nijak pomóc.  Gdyby zamiast zachowywać się oschle i traktować nas jak piąte koło u wozu, powiedział, co go gnębi, byłoby nam łatwiej przejść przez to wspólnie. Kobieta nie wie, ile czułości potrzebuje facet. Nie chce być nachalna, ale gdyby przyznał podczas przytulania, że bardzo to lubi, to ona robiłaby to częściej.

Ile wypił

Każdy facet ma silną głowę, przynajmniej w swoich relacjach. Praktyka jednak pokazuje, że wielu naszych kolegów, którzy podobno umieją pić wódkę, odpadało z imprezy po 2 kieliszkach.

Mężczyźni chcą być dla nas wystarczająco męscy i atrakcyjni, dlatego czasem mijają się z prawdą.  Dobrze, aby mieli świadomość, że odsłaniając swoje prawdziwe oblicze, nie stracą naszej miłości i pożądania.

Dodaj komentarz